30 Hard-Rockowych i Metalowych Riffów:

Odkryj jak samemu tworzyć stylowe, pełne energii riffy!

(jeśli wideo się nie odtwarza, prosimy spróbować odświeżyć lub otworzyć stronę w innej przeglądarce)

Już za 5 minut możesz grać porywające, hard-rockowe riffy! Jeśli próbowałeś to robić, ale efekty Cię nie zachwycają, to dobrze trafiłeś.

Ciężki rock to chyba najbardziej gitarowa muzyka. Wystarczy gitara oraz przester i już możesz grać świetnie brzmiące riffy, które będą zachwycać Ciebie samego jak i Twoich słuchaczy.

Interesuje Cię to? W takim razie myślę, że kurs "Hard-Rockowy Niezbędnik: Riffy" stanie się Twoim ulubionym kursem!

Odkryjesz z niego 30 hard rockowych i metalowych riffów w stylu takich gitarzystów i zespołów jak: Metallica, Black Sabbath, Metal Church, Randy Rhoads, Jimmy Page, Trivium, Deep Purple, Opeth, Green Day, AC/DC i wielu więcej...

Dokładnie prezentuję i omawiam każdy riff. Dzięki temu nie tylko nauczysz się go grać, ale zrozumiesz jak jest zbudowany oraz jakie elementy sprawiają, że dobrze brzmi.

W ten sposób nauczysz się budować własne, stylowe riffy, a przy okazji opanujesz w praktyce takie techniki jak galop, flażolety wyciskane, skuteczne tłumienie strun, harmonizowanie ze sobą dwóch gitar, strojenie drop D, zaawansowane power chordy i wiele, wiele więcej...

Dodatkowo do każdego z nich jest dołączony podkład. Dzięki temu poczujesz się jakbyś grał z zespołem. Zamieszczam także tabulaturę oraz zapis nutowy.

Jeśli kiedykolwiek chciałeś grać, a przede wszystkim tworzyć porywające, ciężkie riffy, to jest to materiał idealny dla Ciebie.

Tak więc kliknij teraz przycisk poniżej i zdobądź "Hard-Rockowy Niezbędnik: Riffy".

Tak, zamawiam Hard-Rockowy Niezbędnik: Riffy
arrow