logoo

889-267-729

KURS GITAROWY

Graj stylowy bluesowy akompaniament jeszcze w tym tygodniu

7 opracowań bluesa

Kurs składa się z 7 opracowań akompaniamentu do bluesa. Każdy w innym stylu. Na ich podstawie poznasz akordy, rytmy czy techniki niezbędne do grania ładnego bluesa.

Taby, nuty i podkłady

Do każdego bluesa zamieściłem taby i nuty, dzięki którym szybko się go nauczysz oraz podkład, który zapewni frajdę z grania z całym zespołem.

Gwarancja efektów

W ciągu 30 dni od opłacenia zamówienia możesz z niego zrezygnować bez podawania przyczyny. Otrzymasz pełny zwrot kwoty.

Chcesz grać bluesa?

Bierzesz gitarę do ręki i swobodnie grasz stylowego, robiącego wrażenie bluesa. Czy jest to coś, co Cię interesuje? Jeśli tak, to spodoba Ci się kurs “Bluesowy akompaniament”.

Jak wygląda kurs?

Kurs składa się z 7 lekcji. Każda z nich zawiera film w którym gram bluesa, a następnie tłumaczę co zagrałem i dlaczego. Do każdej lekcji jest dodana tabulatura i zapis nutowy oraz podkład muzyczny. Już za kilka dni będziesz grał stylowego bluesa.

Co mówią kursanci?

Oto jedna z opinii na jego temat:

“Jestem bardzo zadowolony. Kurs jest świetnie przygotowany, przejrzysty i przystępny. (…) Wcześniej korzystałem z różnych książeczek, jednak są zbyt skomplikowane w odbiorze. Po pańskich kursach zostaje wiedza oraz nowe umiejętności :)”.
– Michał Ziółek

Kliknij przycisk i zamów

O autorze

Szymon Zeifert prowadzi gitarowy kanał na YouTube “Kwadrans dla Gitary”. Jest autorem kilku gitarowych kursów oraz absolwentem Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach.

Popularne pytania

Jak długo mam dostęp do kursu?

Po opłaceniu zamówienia, otrzymujesz nieograniczony dostęp do kursu. Możesz z niego korzystać tak długo i tyle razy ile chcesz.

Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

Tak, jesteśmy firmą zarejestrowaną w Polsce od 2014 i wystawiamy faktury. Po zamówieniu prosimy o emaila z danymi do faktury.

Co jeśli kurs mi się nie spodoba?

Do 30 dni od zamówienia możesz zrezygnować z kursu. Napisz emaila lub zadzwoń i otrzymasz pełny zwrot zapłaconej kwoty.

Kliknij przycisk i zamów