Zaczekaj. To jeszcze nie wszystko.

Poradnik jest właśnie wysyłany na podany adres email. Ponieważ zainteresowały Cię bluesowe zagrywki, masz możliwość rozszerzyć ten poradnik do kursu zawierającego 40 bluesowych zagrywek z rabatem 15%. Ta okazja jest ograniczona czasowo i dostępna wyłącznie na tej stronie.

Kwadrans dla Gitary

Oto Bluesowy Niezbędnik

40 stylowych zagrywek, które natychmiast ożywią Twoje bluesowe solówki
 

Nie masz pomysłu na swoje bluesowe solówki, a nudzi Cię granie ciągle tego samego?

Siadasz z gitarą, włączasz podkład i grasz… kolejny raz te same skale, schematy i zagrywki. Mam złą wiadomość: niezależnie ile godzin będziesz w ten sposób grał, nie przełamiesz tego zastoju.

Dlaczego? Ponieważ grając to samo w kółko jedyne co robisz to jeszcze bardziej utrwalasz te frazy, schematy itp. Jednym słowem jeszcze bardziej sobie szkodzisz! Jak zatem przełamać ten błędny krąg?

Zanim odpowiem, pozwól że
zadam Ci pytanie:

Czy gdybyś za 15 minut grał zagrywki, które stosował Jimi Hendrix, B.B. King czy Eric Clapton, tchnęłoby to chociaż trochę świeżości do Twoich solówek?

Dlaczego? Ponieważ grając to samo w kółko jedyne co robisz to jeszcze bardziej utrwalasz te frazy, schematy itp. Jednym słowem jeszcze bardziej sobie szkodzisz! Jak zatem przełamać ten błędny krąg?

OCZYWIŚCIE! I chociaż improwizacja nie polega na odgrywaniu zagrywek to jest to niezbędny element nauki. Dzięki nim odblokujesz się z grania ciągle tego samego i wkroczysz w nowe rejony improwizacji.

Wielu wybitnych gitarzystów uczyło się po prostu słuchając swoich ulubionych muzyków i powtarzając ich frazy i zagrywki (dopiero od niedawna mamy internet czy kursy wideo…).

Możesz teraz samemu poświęcić dziesiątki lub setki godzin i przedzierać się przez solówki oraz nagrania mistrzów po to, by znaleźć najciekawsze zagrywki. Możesz też oszczędzić te setki godzin i skorzystać z gotowego Bluesowego Niezbędnika – zbioru 40 stylowych, profesjonalnie brzmiących bluesowych zagrywek.

15% rabatu

Zapisując się po gitarowy poradnik, wykazałeś zainteresowanie tematem tego kursu. Dlatego tylko na tej stronie możesz zamówić go z 15% obniżką. Podana niżej cena nie zawiera rabatu. Zostanie on naliczony automatycznie przy zamówieniu.

Zdobądź teraz

Zacznij grać rasowe solówki!

Ten kurs nauczy Cię 40 profesjonalnych bluesowych zagrywek, które od razu będziesz mógł zastosować w praktyce. Chociaż jest to aż 2,5 godziny materiału wideo to możesz zdobyć go za jedynie 47 zł. Kliknij teraz przycisk poniżej:

Bluesowy Niezbędnik

Co otrzymasz:

Szybki dostęp do kursu

Natchmiastowy i nieograniczony czasowo dostęp online do kursu

Gwarancja satysfakcji

30-dniową gwarancję 100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Kurs gitarowy

40 nagrań wideo w jakości HD o łącznej długości 2,5 godziny (możliwość pobrania na dysk)

Materiały pomocniczne

Tabulaturę oraz zapis nutowy wszystkich zagrywek

Podkłady muzyczne

4 bluesowe podkłady do ćwiczeń

Bluesowy Niezbędnik

Kliknij przycisk poniżej i wejdź na wyższy poziom w improwizacji

RABAT KOŃCZY SIĘ ZA:
Koszyk
Kursy w wersji na pendrive zostaną wysłane po 19 sierpnia.