Gitara. Ponad Podstawy.

Jak przejść od amatorskiego, “ogniskowego” grania
na gitarze do zawodowo brzmiącego

Znudzony podstawowymi akordami na gitarze?

W internecie znajdziesz mnóstwo tabel z chwytami. Niestety są to proste akordy na początek przygody z gitarą. Co możesz zrobić, jeśli opanowałeś już podstawy i chcesz wejść na kolejny poziom, aby Twoja gra nareszcie zaczęła brzmieć profesjonalnie?

Nie jest łatwo, bo znalezienie materiałów na ten temat przypomina szukanie igły w stogu siana. Dlatego być może również Ty – tak jak wielu innych gitarzystów – utknąłeś na amatorskim, “ogniskowym” poziomie. Na szczęście nie musi tak być. Na tej stronie pokażę Ci jak to zmienić.

Co sprawia, że gra na gitarze brzmi profesjonalnie?

Wyobraź sobie, że jedziesz do obcego kraju i znasz tylko 20 popularnych zwrotów w tamtejszym języku. Po kilku dniach Ty i Twoi rozmówcy będą znudzeni. Dlaczego? Bo ciągle powtarzasz to samo.

Jak to zmienić? Poprawiając wymowę tych zwrotów? Oczywiście nie. Wciąż będziesz mówił to samo, tylko odrobinę ładniej.

Niestety dokładnie to robi wielu gitarzystów, a potem się dziwią, że nie widać postępów. Nudzi ich to co grają, więc próbują “polepszyć” podstawowe akordy: szybciej je łapać, płynniej między nimi zmieniać itp. W efekcie wciąż grają to samo, tylko może jakieś 3% lepiej. Nie tędy droga. Co zamiast tego powinieneś zrobić?

Chcesz grać ładniejsze akordy i rytmy (“bicia”) na gitarze?

Trzymając się językowej analogii, potrzebujesz poznać nowe “zwroty”: czyli akordy, rytmy (tzw. “bicia”) i gitarowe techniki. Gdzie zatem możesz je znaleźć?

Niestety – jak pewnie sam się już przekonałeś – nie znajdziesz ich w co drugiej tabeli z chwytami czy filmie na YouTube. Ich odkrycie zajęło mi lata podglądania cenionych gitarzystów, przerabiania wielu anglojęzycznych szkoleń i analizowania ulubionych piosenek.

Aby oszczędzić innym czas i pieniądze, stworzyłem kurs “Gitara. Ponad podstawy.”. Zawarłem w nim to, czego przez lata się nauczyłem. Ten kurs przeniesie Twoją grę z amatorskiego, na profesjonalny poziom.

Lekcja od absolwenta Akademii Muzycznej

Nazywam się Szymon Zeifert. Zanim studiowałem na Akademii Muzycznej w Katowicach, byłem przez wiele lat samoukiem. Dlatego wiem na własnej skórze jak to jest utknąć na amatorskim etapie i bezskutecznie szukać sposobu na wejście na wyższy poziom.

Dodatkowo od 2014 roku uczę gry na gitarze. Dzięki temu wiem co daje efekty, a co będzie wyłącznie stratą Twojego czasu. To co pokazuję w kursie po prostu działa.

Najszybszy sposób jaki znam, aby wyjść ponad podstawy gry na gitarze

Kurs “Gitara. Ponad podstawy.” składa się z 30 lekcji wideo. Każda zawiera demonstrację i omówienie jednego przykładu muzycznego. Nauczysz się go grać oraz poznasz wykorzystane akordy, rytmy i techniki, które będziesz mógł wykorzystać w dowolnej piosence.  

Dzięki tym praktycznym lekcjom:

W przeciwieństwie do wielu tradycyjnych kursów, od razu będziesz uczył się w praktyczny sposób. Dzięki temu przerabianie materiału będzie dobrą zabawą, a nie nudnym ćwiczeniem.

“Gitara. Ponad podstawy”. Kurs, którego szukasz.

Łączny czas trwania tych 30 lekcji to 5 godzin i 28 minut. Za 5,5 godzinnych lekcji u nauczyciela gitary zapłaciłbyś 550 zł.

Do kursu otrzymasz także zeszyt ćwiczeń (w formie PDFa), dzięki któremu sprawnie i w uporządkowany sposób przerobisz kurs.

Zawiera on wszystkie materiały do każdego przykładu (diagramy akordów oraz rozpisany rytm). Jeśli w danym przykładzie jest coś jeszcze: np. solowe zagrywki to też są tutaj zapisane. Masz wszystko w jednym miejscu, dzięki czemu nie musisz co chwilę skakać do kursu, aby sobie przypomnieć.

Dodatkowo na końcu zeszytu ćwiczeń znajduje się tabela ze wszystkimi przykładami, gdzie odhaczasz, które już opanowałeś. Dzięki temu nie pogubisz się w kursie. Jest też miejsce na Twoje notatki w których możesz zaznaczyć np z czym masz problem i na czym skupić się w trakcie ćwiczeń.

Podsumowując: Otrzymujesz 30 lekcji wideo o łącznym czasie trwania: 5 godzin i 28 minut. Za 5,5 godzinnych lekcji u nauczyciela gitary zapłaciłbyś 550 zł. Dodatkowo otrzymujesz też zeszyt ćwiczeń z wszystkimi materiałami z kursu.

Nie zapłacisz jednak 550 zł ani  600 zł (wliczaj zeszyt ćwiczeń). Możesz zdobyć kurs “Gitara. Ponad podstawy” na tej stronie za jedynie 297 zł.

Podsumowując:

Otrzymujesz 30 lekcji wideo o łącznym czasie trwania: 5 godzin i 28 minut. Za 5,5 godzinnych lekcji u nauczyciela gitary zapłaciłbyś 550 zł. Dodatkowo otrzymujesz też zeszyt ćwiczeń z wszystkimi materiałami z kursu.

Nie zapłacisz jednak 550 zł ani  600 zł (wliczaj zeszyt ćwiczeń). Możesz zdobyć kurs “Gitara. Ponad podstawy” na tej stronie za jedynie 297 zł.

Gitarowe bonusy!

Co więcej, otrzymasz jeszcze gratis 2 bonusy o wartości 150 zł.

Pierwszy z nich to kurs wideo “Akordowa wolność”. Pokażę Ci w nim krok po kroku jak grać akordy na całym gryfie. Dzięki temu nie będziesz zależny od wyuczonych schematów, lecz zagrasz akordy w dowolnym miejscu na gryfie. (Wartość: 100 zł).

Drugi bonus to “Wirtualny zespół”. Jeśli chciałbyś poczuć się jak gitarzysta grający z profesjonalnym zespołem to ten bonus Ci się spodoba. Jest to 5 oryginalnych podkładów w różnych stylach. Nie są to jednak zwykłe podkłady jakie znajdziesz w internecie: nie ma w nich ścieżki gitary. Dzięki temu jest miejsce, abyś wymyślił własną. Zobaczysz, że poza tym że da Ci to dużo frajdy, będzie niezwykle rozwijające (Wartość: 50 zł).

Razem są to bonusy o wartości 150 zł, otrzymasz je jednak gratis, kupując teraz ten kurs.

Gwarantuję efekty lub zwrot kwoty

Jestem na tyle przekonany, że kurs “Gitara. Ponad podstawy.” da Ci efekty, że postanowiłem to formalnie zagwarantować. Masz pełne 30 dni na zapoznanie się z kursem i przekonanie się na własnej skórze, jak duże zmiany wprowadzi do Twojej gry. Gdybyś w tym czasie uznał, że efekty znacząco nie przewyższają Twoich oczekiwań, to daj znać (emailem, smsem lub telefonem) i otrzymasz pełny zwrot zapłaconej kwoty.

Jeśli więc chociaż trochę martwisz się czy to rzeczywiście zadziała, to możesz czuć się całkowicie bezpiecznie: albo będziesz miał wymarzone efekty, albo otrzymasz z powrotem całą kwotę.

Postępy czy zastój? Ty decydujesz.

Podsumowując: ten kurs działa, a dodatkowo Twoja inwestycja jest w pełni zabezpieczona 30-dniową gwarancją efektów. Teraz jest czas, abyś Ty zrobił krok, ponieważ bez Twojego działania nic się nie zmieni. Dlatego kliknij przycisk poniżej i zacznij swoją przygodę z kursem “Gitara. Ponad podstawy.”.

Pamiętaj, że granie w kółko tych samych podstawowych akordów i rytmów nie sprawi, że nagle zaczną ciekawie brzmieć. Wręcz przeciwnie: to prosta droga do zablokowania się na amatorskim poziomie. Nie masz czasu, żeby marnować go na bezowocne ćwiczenie bez sprawdzonego kursu.

Dlatego podejmij teraz działanie.

Nie ma na co czekać. Dotarłeś do końca, tak więc to już ostatnia moment: kliknij przycisk poniżej i zacznij teraz swoją przygodę z kursem “Gitara. Ponad podstawy.”. Do zobaczenia w kursie.