889-267-729

Graj solówki, które robią wrażenie!

Kompletny kurs grania solówek na gitarze. Dla każdego.

ONLINE

297
 • KURS NA PENDRIVE
 • KUBEK ORAZ KRÓWKI
 • DOSTĘP ONLINE DO KURSU
 • PONAD 28 GODZIN LEKCJI
 • 21 PODKŁADÓW DO ĆWICZEŃ
 • DIAGRAMY, TABULATURY I NUTY
taniej!

PUDEŁKO

327
 • KURS NA PENDRIVE
 • KUBEK ORAZ KRÓWKI
 • DOSTĘP ONLINE DO KURSU
 • PONAD 28 GODZIN LEKCJI
 • 21 PODKŁADÓW DO ĆWICZEŃ
 • DIAGRAMY, TABULATURY I NUTY
"Efekty dosłownie przerosły moje oczekiwania."
Maciej Perczak
"Cieszę się z każdej lekcji jak durny. Wielokrotnie myślałem, że jestem głuchy jak pień i bez poczucia rytmu."
Igor Wiśniewski
"Jeśli chodzi o kurs to jest genialny!! Po 4 lekcji zrobiłem taki progres praktyczny jak i teoretyczny. Świetnie omawiane!"
Piotr Tutkowski

Nie jesteś zadowolony
ze swoich solówek na gitarze?

Granie solówek na gitarze to dużo frajdy. Niestety dla wielu gitarzystów jest to źródło frustracji. Jeśli niewłaściwie do tego podejdziesz, także będziesz zniechęcony brakiem efektów.

Na tej stronie dowiesz się jak zrobić to prawidłowo i widzieć szybkie postępy. Najpierw jednak sprawdź, czy któreś z poniższych pasuje do Ciebie.

Grasz ciągle to samo?

Bierzesz gitarę do rąk i starasz się grać ciekawe melodie, ale zawsze brzmi to tak samo. Podobne frazy, podobne zagrywki.

Nie trafiasz w dźwięki?

Gubisz się w improwizacji, przez co wiele dźwięków jest nietrafionych.

Stoisz w miejscu?

Coś już potrafisz, ale chciałbyś grać jeszcze lepiej. Niezależnie co ćwiczysz, nie widzisz znaczących postępów.

Nie wiesz od czego zacząć?

Chciałbyś grać własne solówki, ale nawet nie wiesz od czego zacząć i w jaki sposób ćwiczyć.

Masz mało czasu?

Nie masz dużo czasu dla gitary i myślisz, że przez to nie opanujesz grania solówek.

Wątpisz w swoje zdolności?

Nie jesteś pewien, czy masz wystarczająco talentu i słuchu, by grać własne solówki.

Czy zatem jest jakiś sposób, aby samouk mógł swobodnie improwizować porywające solówki na gitarze? Tak. Poznaj “Instrukcję Improwizacji”.

Dzięki "Instrukcji Improwizacji"
będziesz grał zawodowe solówki

Uczymy grania solówek od 2014 roku. Rozmawialiśmy na ten temat z setkami gitarzystów. W ten sposób opracowaliśmy sprawdzoną metodę, która daje powtarzalne efekty. Jest to “Instrukcja Improwizacji”.

Ponad 28 godzin materiału
wideo w jakości HD.

21 podkładów do ćwiczeń. Poczujesz się, jakbyś grał z zespołem.

Diagramy, nuty i taby. Dzięki nim bez problemu opanujesz każde ćwiczenie.

Czy zatem jest jakiś sposób, aby samouk mógł swobodnie improwizować porywające solówki na gitarze? Tak. Poznaj “Instrukcję Improwizacji”.

Jak to działa?

To nie jest zwykły kurs, który obejrzysz i nie będziesz wiedział co dalej robić. Jest to kompletna szkoła, która krok-po-kroku poprowadzi Cię do grania zachwycających solówek. Nawet jeśli masz mało czasu.

Oglądasz krótką lekcję wideo

Bierzesz gitarę do rąk i włączasz krótką lekcję wideo, która w prosty i praktyczny sposób przedstawia jeden, wąski element grania solówek.

Lekcja jest prowadzona bardzo prostym językiem i zawiera praktyczne przykłady. Dzięki temu każdy zrozumie.

Wykonujesz przedstawione ćwiczenie

Pod koniec lekcji poznajesz ćwiczenie, które pomoże Ci w praktyce opanować przedstawione zagadnienie.

Twoje jedyne zadanie to wyćwiczyć je. Dzięki temu dokładnie wiesz co powinieneś w danym momencie ćwiczyć.

Sprawdzasz jak Ci idzie

Robisz prosty test, który pokazuje czy opanowałeś już lekcję i możesz przejść do kolejnej.

Jeśli nie to poświęcasz jeszcze trochę czasu na ćwiczenie.

Przechodzisz do kolejnej lekcji

W ten sposób – lekcja po lekcji – zaczynasz grać zawodowe solówki.

Zawsze dokładnie wiesz co i jak powinieneś ćwiczyć, aby mieć efekty. Lekcje są krótkie i przystępne dla gitarzystów, którzy mają mało czasu.

Wyobraź sobie...

Wyobraź sobie, jak chwytasz gryf gitary i z charakterystycznym “puknięciem”, włączasz wzmacniacz. Puszczasz podkład i zaczynasz grać.

Każda kolejna fraza brzmi profesjonalnie. Czujesz, że wyrażasz swój własny styl. To co grasz, wywołuje ciarki na plecach. Masz wielką frajdę i satysfakcję. Słyszysz słowa uznania i widzisz wrażenie na twarzach.

Spełnienie marzenia o zawodowo brzmiących solówkach jest dla Ciebie osiągalne. Potrzebujesz tylko podążać za sprawdzonym systemem.

Możesz nam zaufać

Pomagamy gitarzystom
od 2014 roku.
Kilka tysięcy gitarzystów skorzystało z naszych kursów.
Szymon Zeifert (autor kursu) jest absolwentem Akademii Muzycznej.

Co opanujesz dzięki "Instrukcji Improwizacji"?

Instrukcja Improwizacji sprawi, że będziesz grał zawodowe solówki. Oto kilka z wielu elementów, które się na to składają:

Zobacz fragmenty kursu

Opinie kursantów na temat "Instrukcji Improwizacji"

"Przed przystąpieniem do kursu byłem tak zwanym szarpidrutem, a obecnie pogrywam z kumplem po szkole muzycznej i całkiem dobrze sobie radzę. Jest to opinia kumpla. Dzięki za super materiały."
Tomasz Wieczorek
"Instrukcja Improwizacji jest wspaniała"
Jerzy Zug
"Kurs ekstra"
Błażej Rębisz
"Instrukcja Improwizacji to najbardziej zrozumiała forma przekazu nauki improwizacji na gitarze jaką dotychczas spotkałem. Treść kursu jest bardzo konkretna i dotrze na pewno do każdego, kto zabiera się za naukę improwizacji. Oczywiście spełniając jeden prosty warunek, jakim jest systematyczność. Sam korzystam z kursu, więc z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że działa w stu procentach."
Radosław Frohlich
"postępy są zauważalne nawet w przeciągu kilku dni."
Adam Michałowski
"Jakość filmów jest bardzo dobra i bardzo dobrze widać jak grasz. Poruszasz ważne tematy i wyjaśniasz bardzo dobrze zrozumiałym językiem. Kurs mi się podoba, nie spotkałem takiej szkoły jak Twoja (widać w tym ciężką pracę). Bardzo dużo się z niego dowiedziałem."
Ryszard Rudnicki
"Ten kurs improwizacji jest super"
Rafał Hoffmann
"Przygodę z gitarą zacząłem 33 lata temu i grałem w tym czasie w różnych kapelach różną muzykę. W niektórych kręgach uważano mnie z całkiem niezłego gitarzystę (też tak uważałem). Tak było do czasu, kiedy zostałem słuchaczem kursu „Instrukcja Improwizacji”.

Niestety wcale tak nie było. Moja gra polegała na graniu jakiś dźwięków. Może nie przypadkowych, ale bez żadnego logicznego porządku. Nie twierdzę, że granie tego co się czuję jest złe, ale można grać co się czuję, będąc świadomym co się gra. Obecnie przerabiam kurs „Instrukcja Improwizacji” i jestem zdumiony jak można polepszyć swą grę znając podstawy muzyki.

Dzięki kursowi odkryłem elementarne zasady jakie występują w muzyce, co pozwoliło mi rozszerzyć swe horyzonty umuzykalnienia. Kurs „Instrukcja Improwizacji” jest przykładem by w szybki i zrozumiały sposób zrozumieć zasady, jakie występują w muzyce. Obecnie moja gra staję się świadoma i coraz bardziej dojrzała.

Jeśli chcecie zrozumieć to co gracie, to gorąco polecam kurs „Instrukcja Improwizacji” by przenieś swą grę na zawodowy poziom. Dzięki kursowi „Instrukcja Improwizacji” będziecie grać świadomie co gracie – tak to się stało u mnie – co pozwoli bawić się grą w każdej jej sekundzie. Bardzo polecam kurs „instrukcja Improwizacji” tym, którzy chcą zacząć przygodę z gitarą tak na poważnie."
Tomasz Herman
"Metoda małych porcji, budowania istotnego „szkieletu” umiejętności, na której już dużo łatwiej nabudowywać resztę, przekładaniec teoretyczno-praktyczny, sugestia o nacieszeniu się tym co się wyćwiczyło, maksymalna prostota przekazu. Moje odczucia są wyłącznie pozytywne. Nie znam w prawdzie rynku kursów muzycznych, ale zaryzykuję, że będziesz bezkonkurencyjny (jeśli już nie jesteś)."
Mariusz Sarnowski
"Instrukcja Improwizacji jest genialna."
Michał Błaszczyński
"Szczerze moge przyznac, ze na taki kurs dlugo czekalam. Jestem samoukiem od kilku lat i niestety, ale brak struktury w mojej nauce robi swoje i prowadzi do nikad. Owszem jakas tam wiedze mam czy to z ksiazek czy z internetu (glownie youtube), ale do tej pory bylo to dosyc chaotyczne.

Podoba mi sie w kursie Improwizacji to, ze lekcje sa krotkie i tresciwe. Zadania domowe sa czyms co zdecydowanie mobilizuje. A co najwazniejsze, przynajmniej w moim przypadku, oprocz praktyki jest teoria!"
Ewa Noska
"Super kurs!"
Dariusz Wojdakowski

Co otrzymasz zamawiając teraz?

Pendrive z kursem

Znajduje się na nim 149 lekcji podzielonych na 21 modułów (ponad 28 godzin).

Smycz

Powieś na niej pendrive,
aby mieć go zawsze pod ręką.

Kubek

Gitarowy kubek z napisem
“Wirtuoz gitary”.

Krówki

Pyszne krówki na umilenie czasu ćwiczeń.

28 godzin lekcji gitary u nauczyciela przy stare 50 zł/h to koszt 1400 zł. Instrukcję Improwizacji możesz zdobyć za jedynie 21% tej kwoty, czyli 297 zł. Przy 149 lekcjach, jest to jedynie 2,02 zł za lekcję!

Możesz także zdobyć Instrukcję Improwizacji w wersji na pendrive za 327 zł.

Wydałeś tysiące na sprzęt. Zainwestuj teraz ułamek tej kwoty, aby nauczyć się jak go wykorzystać. Dlatego jeśli chcesz grać porywające solówki na gitarze, kliknij przycisk i zdobądź ten kurs.

ONLINE

297
 • KURS NA PENDRIVE
 • KUBEK ORAZ KRÓWKI
 • DOSTĘP ONLINE DO KURSU
 • PONAD 28 GODZIN LEKCJI
 • 21 PODKŁADÓW DO ĆWICZEŃ
 • DIAGRAMY, TABULATURY I NUTY
TANIEJ!

PUDEŁKO

327
 • KURS NA PENDRIVE
 • KUBEK ORAZ KRÓWKI
 • DOSTĘP ONLINE DO KURSU
 • PONAD 28 GODZIN LEKCJI
 • 21 PODKŁADÓW DO ĆWICZEŃ
 • DIAGRAMY, TABULATURY I NUTY

Bonusy!

Wraz z “Instrukcją Improwizacji”, otrzymasz także 2 bonusowe lekcje wideo.

"Podstawy techniki"

"Jak opanować granie solówek, gdy masz mało czasu"

Jesteśmy zajęci, mamy rodziny, obowiązki, a do tego potrzebujemy zwyczajnie odpocząć. To normalne. Czy zatem jest możliwe opanowanie improwizacji na gitarze na wymarzonym poziomie?

TAK! Specjalnie dla zabieganych osób (czyli wszystkich…), dorzucamy ten bonus. Poznasz w nim 5 zasad, dzięki którym znajdziesz czas na ćwiczenie i wykorzystasz go w 100%.

Czy zatem jest jakiś sposób, aby samouk mógł swobodnie improwizować porywające solówki na gitarze? Tak. Poznaj “Instrukcję Improwizacji”.

Rozpakowanie paczki

Zobacz filmik z rozpakowania paczki z kursem.

Ta paczka może być za kilka dni w Twoich rękach. Kliknij przycisk i zamów teraz.

ONLINE

297
 • KURS NA PENDRIVE
 • KUBEK ORAZ KRÓWKI
 • DOSTĘP ONLINE DO KURSU
 • PONAD 28 GODZIN LEKCJI
 • 21 PODKŁADÓW DO ĆWICZEŃ
 • DIAGRAMY, TABULATURY I NUTY
TANIEJ!

PUDEŁKO

327
 • KURS NA PENDRIVE
 • KUBEK ORAZ KRÓWKI
 • DOSTĘP ONLINE DO KURSU
 • PONAD 28 GODZIN LEKCJI
 • 21 PODKŁADÓW DO ĆWICZEŃ
 • DIAGRAMY, TABULATURY I NUTY

Co się stanie, jeśli nie zamówisz?

Albert Einstein powiedział, że definicją szaleństwa jest robić to samo, a oczekiwać innych rezultatów.

Jeśli będziesz dalej ćwiczył w ten sam sposób, będziesz miał takie same rezultaty. Tak więc jeśli Twoje solówki brzmią słabo i nie widzisz efektów, potrzebujesz zmienić podejście. Zmień na takie, które udowodniło, że działa.

“Instrukcja Improwizacji” to kompletna szkoła grania zawodowo brzmiących solówek. Jest to aż 147 lekcji o łącznej długości 28 godzin. Zastanawiasz się czy działa? Przeczytaj opinie kursantów powyżej.

Wydałeś tysiące złotych na sprzęt. Zainwestuj teraz ułamek tej kwoty i naucz się, jak go wykorzystać. Kliknij przycisk i zdobądź tę szkołę grania solówek.

ONLINE

297
 • KURS NA PENDRIVE
 • KUBEK ORAZ KRÓWKI
 • DOSTĘP ONLINE DO KURSU
 • PONAD 28 GODZIN LEKCJI
 • 21 PODKŁADÓW DO ĆWICZEŃ
 • DIAGRAMY, TABULATURY I NUTY
TANIEJ!

PUDEŁKO

327
 • KURS NA PENDRIVE
 • KUBEK ORAZ KRÓWKI
 • DOSTĘP ONLINE DO KURSU
 • PONAD 28 GODZIN LEKCJI
 • 21 PODKŁADÓW DO ĆWICZEŃ
 • DIAGRAMY, TABULATURY I NUTY

Często zadawane pytania:

“Czy ta szkoła jest odpowiednia na mój poziom zaawansowania?”

Ta szkoła NIE jest dla Ciebie jeśli dopiero zaczynasz przygodę z gitarą i nie znasz jeszcze podstawowych akordów lub jeśli jesteś już wymiataczem, który swobodnie gra piękne solówki.

Natomiast jeśli jesteś gdzieś pośrodku, to Instrukcja Improwizacji pozwoli Ci wejść na zawodowy poziom.

“Czy ta szkoła daje efekty?”

Otrzymujemy olbrzymią ilość bardzo pozytywnych opinii o efektach. Część z nich zamieściliśmy na tej stronie.

“Czy jeśli czegoś nie zrozumiem to mogę liczyć na pomoc?”

Oczywiście! Naszym celem jest, abyś miał efekty. Jeśli coś jest dla Ciebie niezrozumiałe, to śmiało napisz emaila lub zadzwoń.

“Mam mało czasu. Czy jest sens inwestowania w ten kurs?”

Im mniej masz czasu, tym lepiej musisz go wykorzystać. Dlatego tym bardziej potrzebujesz sprawdzonego systemu ćwiczeń.

Instrukcja Improwizacji jest podzielona na krótkie lekcje. Dzięki temu możesz ją przerabiać, nawet jeśli masz bardzo mało czasu.

“Czy muszę płacić przez internet?”

Nie. Jeśli nie chcesz lub nie możesz płacić przez internet, to w formularzu płatności wybierz opcję “Druczek płatności/Przelew z innego banku”. Otrzymane dane wystarczą do dokonania tradycyjnego przelewu bądź przekazu pocztowego.

“Czy mogę dostać fakturę do zamówienia?”

Tak. Jesteśmy zarejestrowaną w Polsce firmą i wystawiamy faktury VAT.