Odkryj jak kurs Jazz Totalny przenosi zwykłych gitarzystów-samouków na profesjonalny poziom

…dzięki metodzie, którą odkryłem studiując na Akademii Muzycznej
 

Od: Szymon Zeifert,
właściciel kwadransdlagitary.pl

Pokażę Ci teraz co powinieneś zrobić, aby przenieść swoją grę na gitarze na nowy, wyższy poziom. Dlatego dokładnie przeczytaj każde słowo na tej stronie.

Na początku mam dla Ciebie pytanie: wiesz jak to jest zablokować się na jednym poziomie grania na gitarze? Nie życzę tego nikomu, ale skoro wciąż czytasz…

…to prawdopodobnie również Ty “utknąłeś”.

Każda kolejna solówka brzmi podobnie. W kółko używasz tych samych “zwyczajnych” akordów. To co grasz nudzi i frustruje Ciebie… oraz tych, którzy Cię słyszą.

Chciałbyś wreszcie rozszerzyć swoją grę o nowe brzmienia i muzyczne horyzonty, ale czy jest to możliwe (biorąc pod uwagę, że jesteś samoukiem i nie masz wiele czasu na ćwiczenie)?

Czy jest jakiś sposób na szybkie przełamanie tego i pójście do przodu?

Co Albert Einstein wiedział na temat nauki gry na gitarze?

Einstein powiedział kiedyś “istotne problemy naszego życia nie mogą być rozwiązywane na tym samym poziomie myślenia, na jakim byliśmy, kiedy je tworzyliśmy”.

Co prawda nie dotyczy to nauki gry na gitarze to jednak bezpośrednio się na nią przekłada.

W jaki sposób?

Jeśli będąc na pewnym poziomie gry na gitarze utknąłeś w schematach i monotonii grania…

…to nie uda Ci się z tego wyrwać poprzez “douczenie” się czegoś lub opanowanie nowych zagrywek.

Dlaczego? Ponieważ cały czas będziesz na tym samym poziomie – tylko trochę go wypolerujesz.

Próbujesz z Poloneza zrobić Mercedesa (w Twojej grze na gitarze)?

To tak jak z samochodem. Niezależnie jak bardzo się postarasz i ile wysiłku włożysz w dopieszczenie, polerowanie, dopracowanie poloneza to i tak nigdy nie zrobisz z niego mercedesa.

Inny przykład: jeśli dziecko będzie cały czas w 5. klasie podstawówki to nawet jeśli zdobędzie same szóstki na świadectwie to i tak nie opanuje materiału z liceum.

Po prostu musi wreszcie pójść do wyższej klasy.

Tak samo jest z Twoją gra na gitarze. Zamiast starać się dopieszczać to co już umiesz, wejdź na wyższy poziom. Dzięki temu wszystko inne automatycznie się zmieni.

Jak więc to zrobić? Co jest tą wyższą klasą?

Dlaczego nauka jazzu jest gwarancją gitarowego przełomu (nawet jeśli nie lubisz jazzu)

Nauka jazzu jest jak pójście do wyższej klasy w szkole. Wymusza na Tobie opanowanie nowych umiejętności o których wcześniej nawet nie wiedziałeś.

Zyskuje na tym cała Twoja gra na gitarze – niezależnie od gatunku, który grasz.

To dlatego tak wielu wybitnych muzyków (nie tylko jazzowych) mówi, aby każdy muzyk opanował granie jazzu niezależnie od tego jaki styl docelowo chce grać.

Nauka jazzu to taka gitarowa siłownia. Gwarantuje poprawę gry.

Jazz zmusza Cię do muzycznego wysiłku: granie całej solówki na jednej pentatonice tutaj nie przejdzie. Dzięki temu poznajesz nowe, bardziej zaawansowane sposoby i narzędzia do improwizacji…

…które później możesz przełożyć także na inne style i gatunki muzyczne.

Dodatkowo mało czym wywołasz taki zachwyt u słuchaczy jak pochodami jazzowych akordów czy klimatyczną, jazzową solówką…

Chociaż wiesz, że potrzebujesz nauczyć się jazzu, być może myślisz sobie…

Jak mogę nauczyć się grać jazz skoro nie znam dobrze teorii, jestem samoukiem, a do tego mam mało czasu?

Wielu gitarzystów nawet nie bierze pod uwagę możliwości nauczenia się jazzu. Myślą, że to zbyt trudne i wymaga więcej czasu niż mają.

To wszystko mity!

Nauka jazzu to uporządkowany, logiczny proces. Każdy może się tego nauczyć wykonując krok za krokiem, ćwiczenie za ćwiczeniem.

Jeśli masz mało czasu na gitarę to musisz upewnić się, że ten który masz wykorzystasz w 100%. Nauka jazzu jest tym, co da Ci największe efekty.

Poświęć na nią tą niewielką ilość czasu którą masz, a wyciśniesz z niej najwięcej jak się da.

Być może myślisz, że bardzo słabo znasz teorię muzyki. To nie problem!

Oczywiście jazz wymaga znajomości teorii. Jednak właśnie ucząc się jazzu, opanujesz teorię w prosty sposób. A to dlatego, że będziesz ją poznawał od razu w praktyce i na przykładach.

Może zastanawiasz się czy nie jesteś zbyt początkujący, aby zabierać się za jazz.

Jeśli dopiero co kupiłeś gitarę to rzeczywiście zostaw jazz na później. Teraz naucz się podstawowych, ogniskowych akordów i innych elementarnych zagadnień.

Jeśli jednak znasz już podstawowe akordy, potrafisz trafić palcami i kostką w struny itp. to nic nie stoi na przeszkodzie. Możesz bez problemów opanować jazz. Wszystkiego czego nie umiesz, nauczysz się w trakcie…

…i to w najszybszy i najbardziej efektywny sposób.

Jak dokonałem przełomu w nauce gry na gitarze
...i dostałem się na Akademię Muzyczną

To co piszę nie jest teorią. Wynika z mojego doświadczenia oraz obserwacji tysięcy gitarzystów. Mam przyjemność pomagać im każdego miesiąca przez moje kursy oraz materiały.

Zaczynałem grać jako samouk bez żadnej formalnej edukacji muzycznej. Po jakimś czasie hobbistycznego grania postanowiłem spróbować swoich sił na Akademii Muzycznej.

Zacząłem więc uczyć się jazzu. Wydawało mi się to jednak niewykonalne. Nauka jazzu była dla mnie bardzo chaotyczna i tajemnicza. Zastanawiałem się czy to jest możliwe czy tylko niektórzy są w stanie opanować ten gatunek.

W pewnym momencie coś “przeskoczyło”.
Zacząłem dostrzegać zależności i sens w nauce jazzu.

Zobaczyłem, że nauka jazzu to tak naprawdę opanowanie kilku głównych elementów. Dodatkowo każdy z tych głównych elementów można opanować kilkoma głównymi ćwiczeniami.

Zabrałem się ochoczo do ćwiczeń i zaczęły pojawiać się efekty! To co grałem zaczęło brzmieć jak jazz…

Ostatecznie udało mi się dostać na Akademię Muzyczną i w efekcie szkolić się pod okiem najlepszych pedagogów w Polsce.

To, co zobaczyłem i czego się nauczyłem jeszcze bardziej mnie utwierdziło. Nauka jazzu to systematyczny, uporządkowany proces, który każdy może przerobić i mieć efekty.

Dlatego postanowiłem pomóc gitarzystom-samoukom takim jak Ty…

Prezentuję Jazz Totalny… kurs, który sprawia,
że nauka jazzu jest prosta i przyjemna

Postanowiłem opracować najlepszy materiał na temat nauki jazzu jaki istnieje. Prace nad nim trwały wiele tygodni i niejedną zarwaną noc.

W efekcie powstał Jazz Totalny…

Jak nazwa wskazuje jest to kompletny kurs: omawia zarówno grę akordową jak i improwizację.

Prowadzi Cię krok-po-kroku. W prosty sposób wyjaśnia nawet złożone zagadnienia. Dzięki temu każdy jest w stanie z niego skorzystać i zrozumieć.

Oto z czego składa się część dotycząca improwizacji.

Wideo #1 "Fundamenty Jazzu: 2 5 1"

Odkryjesz czym jest słynne 2 5 1 (durowe i molowe), jak je budować oraz zastosować w praktyce. Bez tego nawet nie zabieraj się za granie jazzu! (wartości: 47 zł)

Wideo #2 "ABC Jazzowej Improwizacji I"

Opanujesz jazzową artykulację oraz frazowanie, poznasz prostą metodę której będziemy używać, aby wszystko co ćwiczysz umieć zagrać na CAŁYM gryfie. Zaczniesz również stosować pierwsze ćwiczenia, które pozwolą Ci przestawić się na jazzowe podejście do improwizacji (wartości: 47 zł)

Wideo #3 "ABC Jazzowej Improwizacji II"

Poznasz odkryte przeze mnie na Akademii ćwiczenia, które dosłownie otworzyły mi drogę do grania jazzu i sprawiły, że to co gram zaczęło brzmieć jak jazz. Dla Ciebie zadziałają tak samo skutecznie! (wartości: 47 zł)

Wideo #4 "ABC Jazzowej Improwizacji III"

Pójdziesz jeszcze krok dalej, wykorzystując to co poznałeś w poprzednich lekcjach. Kiedy to opanujesz, będziesz mógł przynajmniej poprawnie improwizować do większości jazzowych utworów (wartości: 47 zł)

Wideo #5 "Jazzowa Improwizacja Krok Dalej I"

Jeszcze bardziej rozwiniesz swoją grę. W tej lekcji skupimy się głównie na jazzowych skalach i ich zastosowaniu do tworzenia rasowych solówek. Poznasz m.in skalę alterowaną i praktyczne sposoby jej zastosowania. (wartości: 47 zł)

Wideo #6 "Jazzowa Improwizacja Krok Dalej II

Jeszcze bardziej rozwiniesz zagadnienia z poprzedniej lekcji. Poznasz również nowe skale i ich zastosowania. (wartości: 47 zł)

Wideo #7 "Studium Skal"

Nauczenie się schematu skali nic nie daje: trzeba umieć tworzyć z niej muzykę. W tej lekcji przećwiczysz skale w prawie każdy możliwy sposób! Dzięki temu zaczniesz je kreatywnie i ciekawie wykorzystywać. (wartości: 47 zł)

Wideo #8 "Jazzowy Przybornik"

Poznasz bardzo ciekawe, niezbędne jazzowe zagrywki. Będziesz mógł od razu zastosować je w swojej improwizacji. (wartości: 47 zł)

Wideo #9 "Solówka z analizą: Autumn Leaves"

Nauczysz się gotowej solówki, a następnie razem ze mną przeanalizujesz ją dźwięk po dźwięku. (wartości: 47 zł)

Wideo #10 "Solówka z analizą: Solar"

Nauczysz się i przeanalizujesz solówkę do innego jazzowego utworu (wartości: 47 zł)

Następna część dotyczy akompaniamentu i gry akordowej:

Wideo #11 "ABC Jazzowego Akompaniamentu I: Sekret Jazzowych Akordów"

Zrozumiesz jak buduje się jazzowe akordy i skąd bierze się ich charakterystyczne brzmienie; nauczysz się rodzin akordów – czym i jakie są, a dzięki temu będziesz w stanie zagrać dowolny jazzowy utwór. Nauczysz się najpopularniejszych voicingów (chwytów) z każdej rodziny akordów. (wartość: 47 zł)

Wideo #12 "ABC Jazzowego Akompaniamentu II: Więcej Niż Tylko Chwyty"

Poznasz schematy rytmiczne bardzo często stosowane w jazzie, dzięki czemu wprowadzisz swoją grę akordową na wyższy poziom. Odkryjesz również takie istotne szczegóły jak akcentowanie, synkopowanie i inne niezbędne elementy, które wpływają na to czy brzmisz jak amator czy profesjonalista (wartość: 47 zł)

Wideo #13 "Jazzowe Akordy: Poziom Pro"

Odkryjesz sposób na upiększanie dowolnych akordów, aby nabrały jazzowego klimatu; poznasz bardziej zaawansowane jazzowe voicingi (chwyty); zrozumiesz jak i kiedy alterować akordy (oraz co to znaczy), a w ten sposób uzyskasz charakterystyczne, jazzowe brzmienie. (wartość: 47 zł)

Wideo #14 "Akompaniament i jego analiza: Autumn Leaves"

Nauczysz się gotowego akompaniamentu oraz przeanalizujesz go ze mną akord po akordzie (wartość: 47 zł)

Wideo #15 "Akompaniament i jego analiza: Satin Doll"

Nauczysz się i przeanalizujesz akompaniament do innego jazzowego utworu. (wartość: 47 zł)

Wideo #16 "Gitarzysta Samowystarczalny: Jak Grać Akordy i Bas Jednocześnie"

Opanujesz jednoczesne granie linii basu oraz akordów. Dzięki temu będziesz w stanie grać samemu kompletny, jazzowy akompaniament. (wartość: 47 zł)

Dostęp do lekcji jest online oraz na zawsze.

Dzięki temu nie musisz płacić za przesyłkę i masz natychmiastowy dostęp. Lekcje możesz ściągnąć na swój dysk.

Do każdej lekcji załączone są diagramy użytych skal, arpeggio, akordów itp. W sumie jest to blisko 50 diagramów. Dzięki nim będziesz mógł od razu przejść do stosowania ich w praktyce. (wartość: 19 zł)

Każde wideo mogłoby stanowić samodzielny, wartościowy kurs.

Otrzymujesz również aż 14 autorskich podkładów do ćwiczeń, dzięki którym bez problemu i z przyjemnością wyćwiczysz każdy element poruszany w kursie. (wartość 14 x 7 zł = 98 zł)

Łączna wartość tego kursu to aż 869 zł.

Możesz go jednak zdobyć za znacznie mniejszą kwotę. Zanim powiem jaką, zobacz co dzięki niemu zmienisz w swojej grze.

Zobacz które z tych efektów w grze na gitarze najbardziej Cię interesują

Oto co kurs Jazz Totalny zmieni w Twojej grze:

 • Opanujesz jazzową improwizację, co sprawi że będziesz grał stylowo brzmiące solówki. Dzięki temu będziesz miał wielką frajdę z grania, a przy okazji zachwycisz słuchaczy.
 • Zaczniesz grać klimatyczne pochody akordów, które będą miło “pieścić uszy”.
 • Przełamiesz zastój w swojej grze na gitarze. Dzięki temu zobaczysz szybkie postępy w każdym stylu, który grasz.
 • Zrozumiesz w praktyce teorię muzyki. Będziesz mógł przez to wejść na profesjonalny poziom w grze na gitarze i dogadać się nawet z zawodowymi muzykami.
 • Poprzez naukę jazzu kilkakrotnie lepiej opanujesz gitarę.
 • Zyskasz satysfakcję i uznanie z faktu, że opanowałeś gatunek muzyki uważany za wyrafinowany i elitarny.
 • Zmienisz swoje podejście do improwizacji co sprawi, że Twoje solówki nabiorą nowego i znacznie ciekawszego charakteru i brzmienia.
 • Rozwiniesz swoją kreatywność, wyobraźnię oraz wrażliwość muzyczną poprzez zbadanie nowego “muzycznego terenu” jakim jest jazz. Dzięki temu Twoja gra nabierze nowej jakości i dojrzałości.
 • Uporządkujesz swoją gitarową wiedzę. Dzięki temu nauka gry na gitarze przestanie być chaotyczna. To od razu przełoży się na bardziej efektywną i szybszą naukę.
 • Przełamiesz monotonię i “ciągłe granie tego samego”.
 • Będziesz mógł stosować jazzowe wstawki do solówek i akordów w innych stylach niż jazz (np. blues czy rock). W ten sposób natychmiast wyróżnisz się na tle innych gitarzystów i dodasz nowe, ciekawe elementy do swojej gry.

To tylko niektóre z efektów jakie już niedługo zobaczysz w swojej grze.

Czego dokładnie nauczy Cię ten kurs? Zobacz sam…

 • Opanujesz podejście do improwizacji w oparciu o dźwięki akordowe (bez użycia skal). Dzięki temu Twoje solówki będą idealnie podążały za podkładem. Tę technikę regularnie wykorzystują praktycznie wszyscy wielcy gitarzyści.
 • W umiejętny sposób dodasz do Twoich solówek tzw. chromatykę, która od razu spowoduje rasowe, wyrafinowane brzmienie.
 • Nauczysz się świetnie brzmiących jazzowych zagrywek, które będziesz mógł od razu wykorzystać w swoich solówkach.
 • Opanujesz bogato brzmiące akordy, dzięki którym bez problemu uzyskasz jazzowy klimat.
 • Nauczysz się upiększać akordy i w ten sposób uzyskiwać ciekawe brzmienia nawet z najprostszych chwytów.
 • Poznasz niezbędne rytmy, dzięki którym będziesz w stanie zagrać profesjonalnie brzmiący jazzowy akompaniament.
 • Odkryjesz potrzebne skale oraz sposób dobierania ich do akordów. Z ich pomocą wyrwiesz się z trzymania się cały czas jednej skali i zaczniesz urozmaicać swoją grę.
 • Poznasz proste ćwiczenia, które zagwarantują efekty i rozwój.
 • Będziesz dokładnie wiedział co i jak w danej chwili ćwiczyć, aby mieć efekty.
 • Nauczysz się grać jednocześnie akordy i linię basu (tzw. walking bass). Dzięki temu będziesz potrafił samemu zagrać kompletny akompaniament.
 • Odkryjesz na czym polega alterowanie akordów i jak to zastosować, aby Twój akompaniament i improwizacje brzmiały profesjonalnie.
 • Poznasz sekrety jazzowego brzmienia i artykulacji. W ten sposób już od pierwszych dźwięków będzie słychać, że profesjonalnie grasz.
 • Zrozumiesz w praktyce czym jest słynne II V I i jak je wykorzystać w grze. Dzięki temu będziesz w stanie zagrać praktycznie każdy jazzowy utwór i standard.

Jak widzisz, Jazz Totalny zrewolucjonizuje Twoją grę. To jednak nie wszystko co otrzymasz zdobywając go teraz.

2 Bonusowe Kursy GRATIS

Otrzymasz zupełnie za darmo następujące pełnowartościowe kursy:

Bonus #1: "Łatanie dziur w muzycznych fundamentach":

Ucząc tysiące gitarzystów zauważyłem, że duża część z nich ma mniejsze lub większe braki w podstawach teorii muzyki – najczęściej sami nie wiedzą, że mają błędne pojęcie o niektórych terminach czy zagadnieniach. To przyczynia się do problemów z dalszym, gitarowym rozwojem. 

Z tego powodu nagrałem ten kurs i tłumaczę w nim wszystkie niezbędne zagadnienia oraz zwracam uwagę na popularne błędy. (wartość: 40 zł)

Bonus #2: "Vademecum Akordów i Harmonii":

Jak buduje się akordy, skąd biorą się tonacje i jak je ustalać, co to są progresje harmoniczne i kadencje, jak odnosi się skala do akordu – na te i inne ważne dla Twojego gitarowego rozwoju pytania odpowie ten kurs. (wartość: 40 zł)

Wraz z bonusami wartości Jazzu Totalnego wynosi 869 + 80 = 949 zł.

Jednak nie zapłacisz za niego 949 zł. Nie będzie to także 600 czy nawet 400 zł.

Kurs na codzień nie jest dostępny w sprzedaży, ale w ramach black friday, możesz go zdobyć za 297 zł jedynie do 29 listopada do 22:00.

Kliknij przycisk poniżej i zdobądź teraz.

Po kliknięciu zostaniesz przeniesiony na stronę zamówienia. Wybierz na niej wygodną dla Ciebie formę płatności (jeśli nie chcesz płacić przez internet, wybierz opcję “druczek płatności”, a otrzymasz dane do tradycyjnego przelewu lub przekazu).

Kliknij i rozpocznij tę gitarową przygodę:

Dla kogo NIE jest Jazz Totalny
(zobacz, czy to nie o Tobie)

Przyznam mało obiektywnie, że to prawdopodobnie najlepszy kurs grania jazzu jaki kiedykolwiek widziałem. Nie będę jednak naciągał i twierdził, że jest on dla wszystkich.

Oto kto NIE powinien zdobyć tego kursu:

 • osoby, które dopiero co zaczynają grać na gitarze (jeśli wczoraj kupiłeś gitarę to zajmij się najpierw podstawowymi, ogniskowymi akordami i innymi elementarnymi zagadnieniami. Dopiero potem wróć do jazzu)
 • osoby, które myślą, że znajdą podobne materiały w internecie. (nie spotkałem nawet płatnego kursu, który porusza zagadnienia omawianie w Jazzie Totalnym …co dopiero darmowe filmy)
 • osoby, które są kolekcjonerami wiedzy (jeśli tylko chcesz zbierać nową wiedzę to ten kurs nie jest dla Ciebie. Jazz Totalny jest skupiony na praktyce i wymiernych efektach w Twojej grze. Masz jeszcze inne kursy? Skoro ich do tej pory nie przerobiłeś to w przyszłości też tego nie zrobisz. Lepiej skorzystaj z czegoś co będzie Cię motywowało do ćwiczeń – a taki jest właśnie Jazz Totalny)

Nie należysz do powyższych? W takim razie prawdopodobnie Jazz Totalny będzie dla Ciebie idealnym wyborem.

Zobacz dla kogo Jazz Totalny jest przede wszystkim przeznaczony:

 • osób, które po prostu chcą opanować granie jazzu (zarówno improwizację jak i grę akordową) na profesjonalnym poziomie
 • osób, które nie chcą docelowo grać jazzu, ale traktują go jako metodę na szybki rozwój gitarowy w każdym stylu (jazz to taka siłownia dla gitarzystów)
 • osób, które nie mają dużo czasu na ćwiczenie na gitarze (nie jest tak trudno nauczyć się grać jeśli masz dziennie 3 godziny na ćwiczenie. Co innego jak możesz co jakiś czas wygospodarować tylko kilkanaście lub kilkadziesiąt minut. W takim przypadku musisz upewnić się, że wyciskasz ile się da z tego czasu. Ten kurs Ci to zagwarantuje)
 • osób, które mają słabą znajomość teorii muzyki (oczywiście jeśli masz opanowaną teorię to tym lepiej. Jednak kurs jest tak skonstruowany, że przerabiając go nauczysz się w praktyce wszystkiego co potrzebujesz wiedzieć i umieć – nawet jeśli masz teraz zerową znajomość teorii)
 • osób, które chcą mieć frajdę i przyjemność z grania na gitarze …a przy okazji zachwycać słuchaczy

Jeśli jesteś jedną z tych osób to kliknij przycisk poniżej i zdobądź teraz Jazz Totalny:

Gwarancja efektów lub zwrot pełnej kwoty + darmowa lekcja gratis

Czy możesz zdobyć ten kurs bez żadnego ryzyka? Tak!

Daję Ci 30 dniową gwarancję efektów. Oznacza to, że jeśli w ciągu 30 dni od zakupu uznałbyś, że nie jesteś zachwycony swoimi efektami to napisz do mnie (kontakt@kwadransdlagitary.pl) lub zadzwoń (889-267-729) i zwrócę Ci całą zapłaconą kwotę.

Dodatkowo udzielę Ci 30 minutowej, darmowej lekcji gitary online poprzez Skype.

Dlaczego mogę dać Ci taką gwarancję? Ponieważ jestem całkowicie przekonany, że ten kurs da Ci efekty o których marzysz.

Black Friday

Pamiętaj, że możesz zdobyć Jazz Totalny tylko do 29 listopada

Dlaczego możesz zdobyć ten kurs tylko do środy? Ponieważ nie jest on normalnie dostępny w sprzedaży, ale w ramach black friday postanowiłem dać taką możliwość.

Jest to bardzo rozbudowany, elitarny kurs i nie chcę, aby był cały czas dostępny. Tak więc zdobądź go teraz i nie przegap:

Pamiętaj: ćwicz mądrze – niekoniecznie dużo,

PS Albert Einstein powiedział, że definicją szaleństwa jest robić to samo, a oczekiwać innych rezultatów. Jeśli chcesz coś zmienić w swojej grze na gitarze, musisz podjąć inne działanie.

Dlatego zdobądź dzisiaj Jazz Totalny i rozwiń muzyczne skrzydła.

PPS Pamiętaj, że możesz go zdobyć tylko do środy (29 listopada) do 22:00 w ramach black friday. Przeprowadzam Cię w nim krok-po-kroku przez cały proces nauki jazzu. Składa się on z 16 nagrań wideo oraz 2 bonusów. Łączna wartość to 949, ale możesz zdobyć go za jedynie 297 zł. Nic nie ryzykujesz, ponieważ masz 30-dniową gwarancję efektów lub zwrot kwoty + 30 minutowa lekcja online.

Koszyk
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Darmowa dostawa kursów przed Świętami 🎁🎄
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Rabat 25% od podanych cen naliczy się automatycznie przy zamówieniu
Godziny
Minuty
Sekundy
Rabat 20% od podanych cen naliczy się automatycznie przy zamówieniu.