"Jak efektownie zagrać kolędy na gitarze i stworzyć niepowtarzalny, świąteczny klimat... a przy okazji zrobić miłe wrażenie na bliskich."

Święta Bożego Narodzenia nierozerwalnie łączą się z kolędami, co dla nas - gitarzystów - oznacza okazje do grania akompaniamentu.

Niestety opracowania kolęd z jakimi się spotykam to wersje “harcersko- ogniskowe”, wykorzystujące najbardziej podstawowe akordy i rytmy. Efekt jest taki, że brzmi to amatorsko, źle i po prostu nie pasuje do atmosfery Świąt.

Dlatego przygotowałem aranżacje 5 popularnych kolędy w jazzowej wersji.  Moim celem było, aby były one dobrze brzmiące, a jednocześnie proste do zagrania.

Tak więc nie są to “łamacze palców” w stylu Joe Passa, których trzeba się uczyć przez 3 tygodnie. Wystarczy Ci godzina lub dwie, abyś grał pięknie brzmiące kolędy, które stworzą niepowtarzalny Świąteczny klimat i zrobią miłe wrażenie na bliskich.

Nie potrzebujesz znać teorii muzyki czy być bardzo sprawnym technicznie, aby skorzystać z tego materiału. Pokazuję każdą kolędę akord po akordzie i dodatkowo obrazuję wszystko diagramami, dzięki czemu bez problemu je opanujesz.

Daję Ci także 100% gwarancję satysfakcji, co oznacza że jeśli w ciągu 30 dni od zakupu uznałbyś, że to jednak nie jest materiał dla Ciebie lub z jakiegokolwiek powodu nie jesteś usatysfakcjonowany to napisz do mnie i zwrócimy Ci całą zapłaconą kwotę.

Kolędy na Jazzowo

Z oczywistych powodów, kurs “Kolędy na jazzowo” jest dostępny do kupienia jedynie w Świątecznym okresie. Tak więc kliknij przycisk poniżej, zrób sobie samemu wymarzony prezent i zdobądź go teraz.

Kolędy na Jazzowo

Co otrzymasz:

Szybki dostęp do kursu

Natchmiastowy i nieograniczony czasowo dostęp online do kursu

Gwarancja satysfakcji

30-dniową gwarancję 100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Kurs gitarowy

5 nagrań wideo w jakości HD (możliwość pobrania na dysk)

Materiały pomocniczne

Diagramy wszystkich użytych akordów

Zdobądź teraz

Zaskocz bliskich w te Święta i zagraj świetnie brzmiący akompaniament
do kolęd.

Kurs “Kolędy na jazzowo” to opracowanie aż 5 kolęd, które możesz zdobyć za jedynie 47 zł. Kliknij teraz przycisk i zrób sobie prezent:

Koszyk
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Darmowa dostawa kursów przed Świętami 🎁🎄
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Rabat 25% od podanych cen naliczy się automatycznie przy zamówieniu
Godziny
Minuty
Sekundy
Rabat 20% od podanych cen naliczy się automatycznie przy zamówieniu.