Grasz na gitarze?

Lepsze solówki w 90 minut.

Znużony?

Byłem już trochę znużony moim graniem. Znałem schematy skal i potrafiłem zagrać w miarę przyzwoitą solówkę, ale marzył mi się powiew świeżości. Powiew, który uniesie mnie na nowy poziom muzykowania.

Trafiłem wtedy przypadkiem na niepozorny film, który – choć jeszcze wtedy nie czułem co się święci – miał zupełnie niespodziewanie zrewolucjonizować moją grę,. Ale o tym za chwilę…

Zastój w graniu solówek.

Czy Twoje solówki utknęły w miejscu i często brzmią podobnie? Ćwiczenia skal czy akordów są arcyważne, ale jest coś jeszcze. Coś, co w krótkim czasie wypełni Twoje solówki nowymi pomysłami. Tak właśnie było w moim przypadku.

Film o którym pisałem, okazał się być lekcją gotowej solówki. Nieznany mi wcześniej gitarzysta zademonstrował niezłe solo, a następnie fraza po frazie wytłumaczył co i dlaczego zagrał. Nie miałem lepszego pomysłu, więc postanowiłem się jej nauczyć. Szczerze mówiąc, obawiałem się że tylko zmarnuję czas na naukę kilku zagrywek, które po tygodniu wylecą mi z pamięci. Czy tak się rzeczywiście stało? Bynajmniej!

Najszybsza metoda na poprawę solówek.

Ucząc się kompletnie (czyli nie tylko “co zagrać”, ale również “dlaczego”) solówki, stajesz się na moment innym gitarzystą: z innym feelingiem, inną artykulacją, innymi pomysłami, innym brzmieniem, innym sposobem łączenia dźwięków i poruszania się po gryfie.

Chociaż miło jest zagrać ładną solówkę, to nie to jest tutaj najważniejsze. Najistotniejsze jest to, że kawałek tej “inności” zostanie w Twoich palcach i głowie. “Zarazisz się” innym sposobem grania, artykulacji, łączenia dźwięków, budowania solówki. Będziesz miał nowe pomysły, a Twoje palce przestaną poruszać się po tych samym schematach.

Czy to właśnie nie jest przepis na przełamanie zastoju i monotonii w grze?! A najlepsze jest to, że to wszystko może się stać nawet w jeden dzień.

Przełom gitarowy za 19,99 zł?

Problemem jest tylko to, że nie łatwo znaleźć solówkę wraz z dokładnym omówieniem przez autora. Dlatego postanowiłem samemu coś takiego przygotować. Przygotowałem podkład, solówkę i lekcję wideo, w której dokładnie tłumaczę jak ją zagrać oraz dlaczego gram to co gram.

Jest to 90 minut materiału wideo, podkład muzyczny oraz taby wraz z moimi notatkami. Chociaż koszt godzinnej lekcji u nauczyciela to przynajmniej 40 zł, więc 1,5h lekcji wideo (nie licząc podkładu i tabów z notatkami) to wartości 60 zł, możesz zdobyć ten materiał za 19,99 zł. 

Kliknij przycisk i zamów:

Popularne pytania wraz z odpowiedziami.

Kurs jest dostępny online. Po zamówieniu, otrzymasz dane dostępowe do panelu klienta na stronie kwadransdlagitary.pl

Masz gwarancję zwrotu. Jeśli w ciągu 30 dni od zakupu uznasz, że nie jesteś zadowolony: napisz lub zadzwoń, a otrzymasz pełny zwrot.

Jesteśmy zarejestrowaną w Polsce firmą od 2014 roku. Płatności są obsługiwane przez spółkę Krajowy Integrator Płatności S.A, która posiada status Krajowej Instytucji Płatniczej.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Napisz na kontakt@kwadransdlagitary.pl lub zadzwoń na 889 267 729.

Koszyk
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Darmowa dostawa kursów przed Świętami 🎁🎄
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Rabat 25% od podanych cen naliczy się automatycznie przy zamówieniu
Godziny
Minuty
Sekundy
Rabat 20% od podanych cen naliczy się automatycznie przy zamówieniu.