Grasz na gitarze?

Lepsze solówki w 90 minut.

Znużony?

Byłem już trochę znużony moim graniem. Znałem schematy skal i potrafiłem zagrać w miarę przyzwoitą solówkę, ale marzył mi się powiew świeżości. Powiew, który uniesie mnie na nowy poziom muzykowania.

Trafiłem wtedy przypadkiem na niepozorny film, który – choć jeszcze wtedy nie czułem co się święci – miał zupełnie niespodziewanie zrewolucjonizować moją grę,. Ale o tym za chwilę…

Zastój w graniu solówek.

Czy Twoje solówki utknęły w miejscu i często brzmią podobnie? Ćwiczenia skal czy akordów są arcyważne, ale jest coś jeszcze. Coś, co w krótkim czasie wypełni Twoje solówki nowymi pomysłami. Tak właśnie było w moim przypadku.

Film o którym pisałem, okazał się być lekcją gotowej solówki. Nieznany mi wcześniej gitarzysta zademonstrował niezłe solo, a następnie fraza po frazie wytłumaczył co i dlaczego zagrał. Nie miałem lepszego pomysłu, więc postanowiłem się jej nauczyć. Szczerze mówiąc, obawiałem się że tylko zmarnuję czas na naukę kilku zagrywek, które po tygodniu wylecą mi z pamięci. Czy tak się rzeczywiście stało? Bynajmniej!

Najszybsza metoda
na poprawę solówek.

Ucząc się kompletnie (czyli nie tylko “co zagrać”, ale również “dlaczego”) solówki, stajesz się na moment innym gitarzystą: z innym feelingiem, inną artykulacją, innymi pomysłami, innym brzmieniem, innym sposobem łączenia dźwięków i poruszania się po gryfie.

Chociaż miło jest zagrać ładną solówkę, to nie to jest tutaj najważniejsze. Najistotniejsze jest to, że kawałek tej “inności” zostanie w Twoich palcach i głowie. “Zarazisz się” innym sposobem grania, artykulacji, łączenia dźwięków, budowania solówki. Będziesz miał nowe pomysły, a Twoje palce przestaną poruszać się po tych samym schematach.

Czy to właśnie nie jest przepis na przełamanie zastoju i monotonii w grze?! A najlepsze jest to, że to wszystko może się stać nawet w jeden dzień.

Przełom gitarowy za 19,99 zł?

Problemem jest tylko to, że nie łatwo znaleźć solówkę wraz z dokładnym omówieniem przez autora. Dlatego postanowiłem samemu coś takiego przygotować. Przygotowałem podkład, solówkę i lekcję wideo, w której dokładnie tłumaczę jak ją zagrać oraz dlaczego gram to co gram.

Jest to 90 minut materiału wideo, podkład muzyczny oraz taby wraz z moimi notatkami. Chociaż koszt godzinnej lekcji u nauczyciela to przynajmniej 40 zł, więc 1,5h lekcji wideo (nie licząc podkładu i tabów z notatkami) to wartości 60 zł, możesz zdobyć ten materiał za 19,99 zł. 

Kliknij przycisk i zamów:

Zastanawiasz się?

Pytania.

Zobacz popularne pytania wraz z odpowiedziami.

Jak dostępny jest kurs?

Kurs jest dostępny online. Po zamówieniu, otrzymasz dane dostępowe do panelu klienta na stronie kwadransdlagitary.pl

Co jeśli nie będę zadowolony?

Masz gwarancję zwrotu. Jeśli w ciągu 30 dni od zakupu uznasz, że nie jesteś zadowolony: napisz lub zadzwoń, a otrzymasz pełny zwrot.

Czy to jest bezpieczne?

Jesteśmy zarejestrowaną w Polsce firmą od 2014 roku. Płatności są obsługiwane przez spółkę Krajowy Integrator Płatności S.A, która posiada status Krajowej Instytucji Płatniczej.

Co jeśli będę miał pytania?

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Napisz na kontakt@kwadransdlagitary.pl lub zadzwoń na 889 267 729.