Dla osób, które chcą zacząć grać na gitarze...

"GITAROWE WYZWANIE: Zagrasz pierwszą piosenkę w 14 dni albo nic nie płacisz!"

Wypróbuj sprawdzony plan ćwiczeń od absolwenta Akademii Muzycznej.
Zaufany instruktor

50 000+ subskrybentów

12 000+ fanów

10 000+ kursantów

Pozwól, że coś Ci pokażę. Widzisz te plany ćwiczeń poniżej? Dzięki nim za 14 dni zagrasz piosenkę na gitarze. Płynnie i czysto.

Zaraz napiszę o nich więcej, ale powiedz mi: czy chciałbyś wziąć gitarę do rąk i poczuć przyjemność, jaką daje granie muzyki? A może chciałbyś zagrać na spotkaniu ze znajomymi i zszokować niedowiarków?

Próbowałeś już łapać akordy na gitarze?

Dlaczego więc jeszcze Ci się to nie udało? Założę się, że już próbowałeś.

Pewnie starałeś się łapać akordy (czyli tzw. chwyty). Jednak zamiast brzmieć pięknie i czysto, wychodziło fatalnie. Palce nie chciały Cię słuchać i musiałeś z nimi walczyć. Granie było wysiłkiem, a nie przyjemnością.

Do tego samo ćwiczenie na gitarze było nudne i monotonne. Co gorsze: nie dawało efektów i martwiłeś się, czy przypadkiem nie robisz błędów.

Może zacząłeś wątpić czy w ogóle jesteś w stanie się tego nauczyć. Czy brakuje Ci talentu? Albo masz zbyt krótkie i sztywne palce? Albo zacząłeś w zbyt późnym wieku?

Lepszy sposób na naukę gitary

Wiem jak się czujesz. Czułem to samo zanim znalazłem rozwiązanie, o którym zaraz Ci powiem.

Przeczytaj do końca, bo na tej stronie odkryjesz jak czysto i płynnie zagrać piosenkę na gitarze w zaledwie 14 dni. Niezależnie czy już próbowałeś, czy może zaczynasz od zera.

Cześć, nazywam się Szymon Zeifert

Możesz znać mnie z popularnego kanału na YouTubie (ponad 50 000 subskrypcji) lub takich wydarzeń jak Gitarowy Rekord Guinnessa i Tak Brzmi Miasto.

Od ponad 10 lat uczę gry na gitarze. Zanim studiowałem gitarę na Akademii Muzycznej w Katowicach, przez wiele lat byłem samoukiem. Dlatego dobrze znam problemy samodzielnej nauki. Znam także ich skuteczne rozwiązania.

Czy początki muszą być takie trudne?

Z moich początków szczególnie pamiętam jeden moment. Siedzę na czerwonej kanapie w moim pokoju. Obok mnie leży stara, pożyczona gitara. Mam łzy w oczach, bo właśnie zastanawiam się, czy to nie pora zrezygnować. To jest dla mnie za trudne.

Przygodę z gitarą zacząłem dość spontanicznie. Pożyczyłem instrument i znalazłem w internecie kurs. Było w nim pokazanych kilka podstawowych chwytów, więc zacząłem je ćwiczyć.

Problem był taki, że – może poza jednym czy dwoma –  zupełnie mi nie wychodziły. Chociaż je monotonnie ćwiczyłem, nie widziałem efektów. Wydawało mi się, że moje palce fizycznie nie są w stanie ich czysto zagrać.

Na szczęście w tym czasie uczył się grać także mój brat oraz kilku kolegów. Dzięki temu miałem bardzo silną motywację i nie zrezygnowałem. Po długim czasie, z bólem i trudem, jakoś wymęczyłem te akordy. 

Oto jak (przypadkowo) odkryłem tę metodę

Kiedy lata później zacząłem uczyć innych, wciąż pamiętałem moje początkowe zmagania. Postanowiłem szukać innego sposobu. Musiała istnieć lepsza metoda niż nudna męczarnia przez kilka miesięcy.

Rozpocząłem od uczenia podstawowych akordów i pocieszania, że kiedyś w końcu się uda.

To nie wystarczyło. Początkowy entuzjazm opadał, a ćwiczenie tego samego kolejną godzinę stawało się nieznośnie nudne. W efekcie rezygnowali i tłumaczyli to brakiem talentu. Wiedziałem, że nie tędy droga. Dlatego próbowałem innych rozwiązań.

Pewnego razu, bez większego zastanowienia, przygotowałem materiał dla początkujących, którym była mini piosenka na dwóch wyjątkowo prostych akordach.

Co się okazało? Moi uczniowie zaczęli do mnie pisać. Byli zaskoczeni, że po chwili już grają. Co więcej, mają z tego dużo przyjemności i chcą więcej. Nawet ci, którzy byli już zrezygnowani. Wiedziałem, że trafiłem na coś ważnego, co zrewolucjonizuje mój sposób uczenia gitary.

Prawdziwy powód, dlaczego jeszcze nie grasz na gitarze

I właśnie wtedy to zrozumiałem. Uświadomiłem sobie, że to nie była wina uczniów, że nie mieli efektów i rezygnowali. Winę ponosi coś, do czego prawie nikt nie przykuwa większej uwagi: kolejność uczenia się.

Rozpoczynanie nauki od takich akordów jak G, D czy C to totalny absurd. Wyobraź sobie, że nie umiesz pływać. Przychodzisz na basen, a instruktor każe Ci przepłynąć 200 metrów stylem motylkowym. To się nie może udać. Tak samo z tymi akordami. Nic więc dziwnego, że początkujący gitarzyści się poddają.

To, który akord opanujesz jako pierwszy, piąty czy siódmy ma olbrzymie znaczenie. To najczęściej różnica między przyjemnością z grania, a poddaniem się.

Znalazłeś zbiór 10 akordów na początek i chcesz się ich nauczyć? To droga do frustracji. Większość tych podstawowych chwytów jest fizycznie niemożliwa do zagrania dla początkującego.

Duży problem z gitarowymi kursami

Niestety większość nauczycieli powiela ten model. Tak zostali nauczeni w szkole i przekazują to dalej.

Jednak szkoła muzyczna rządzi się swoimi prawami. Uczeń zapisuje się na kilka lat, więc nie zrezygnuje po miesiącu. Nauka w domu to zupełnie co innego i wymaga innej metody.

Jak PONOWNIE nauczyłem się grać

Kiedy to odkryłem, opracowałem 14-dniowy plan ćwiczeń dla początkujących. Postanowiłem go sprawdzić na własnej skórze. Kupiłem sobie gitarę dla leworęcznych, czyli taką, na której nie potrafię grać i przerobiłem ten plan. 

2 tygodnie minęły bardzo szybko. Miałem przy tym dużo zabawy. Co najważniejsze: na koniec rzeczywiście płynnie zagrałem piosenkę! Wyobraź sobie moją radość!

Nie przeszkodziło nawet to, że ćwiczyłem na taniej gitarze za 333 zł. Do tego miałem 4-miesięczne dziecko.

Kiedy tworzyłem ten 14-dniowy plan, moim celem były jak najszybsze efekty. Dopiero testując go odkryłem, że ma jeszcze jedną zaletę. Co 2 dni ćwiczyłem co innego. Dzięki temu nauka nie była nudna. Po prostu chciało się grać.

Czego dowiedziałem się od 3000 gitarzystów

Dlatego postanowiłem podzielić się tym z początkującymi gitarzystami i stworzyłem “Gitarowe Wyzwanie: Pierwsza piosenka w 14 dni”.

Jego skuteczność wynika z ponad dziesięciu lat pracy jako nauczyciel gitary. Przeprowadziłem ankietę z ponad trzema tysiącami gitarzystów. Ucząc tyle osób, odkryłem co rzeczywiście działa, a co jest stratą czasu

Cała ta praca i doświadczenie pozwoliły mi opracować niezwykle skuteczną metodę na której oparłem Gitarowe Wyzwanie. Aby ją ostatecznie doszlifować,  kupiłem leworęczną gitarę i ponownie nauczyłem się grać.

Najszybszy sposób jaki znam

Dzięki temu będziesz miał bardzo szybkie efekty i zagrasz piosenkę w zaledwie 14 dni. Pomyśl co robiłeś 2 tygodnie temu – to tak niewiele czasu.

Gitarowe Wyzwanie jest nie tylko szybkie, ale także bardzo proste do wykonania. Otrzymujesz szczegółowy plan ćwiczeń na każdy dzień. Dzięki temu wiesz dokładnie co, jak i przez ile minut ćwiczyć.

Każdy plan jest rozpisany na dokładnie 30 minut. To tylko tyle co połowa odcinka serialu. A co jeśli nie uda Ci się codziennie ćwiczyć? To nie problem. Wystarczy, że będziesz to robił 3 razy w tygodniu.

Tak więc Twoje zadanie ogranicza się do wykonaniu gotowego planu. Prościej już być nie może. Koniec zastanawiania się co ćwiczyć i czy nie robisz błędu.

To najprostszy i najszybszy sposób na opanowanie gitary jaki znam. A uczę już ponad 10 lat.

Czy chciałbyś mieć takie efekty?

Posłuchaj co konkretnie da Ci Gitarowe Wyzwanie:

Gitarowe wyzwanie: pierwsza piosenka w zaledwie 14 dni!

Oto co dokładnie otrzymasz, dołączając teraz do gitarowego wyzwania.

Czy zagranie piosenki jest warte 211 zł?

Jak widzisz, jest to łączna wartość 211 zł.

Czy gdybyś za 14 dni od teraz mógł usiąść, wziąć gitarę w ręce i płynnie grać pierwsze piosenki, byłoby to dla Ciebie warte 211 zł?

Czy gdybyś uniknął frustracji, zniechęcenia i braku efektów, byłoby to warte 211 zł?

Teraz za jedynie 47 zł!

Zależy mi, aby jak najwięcej osób z tego skorzystało. Po pierwsze dlatego, że od ponad dziesięciu lat jest to moją zawodową misją.  Drugi powód jest zupełnie samolubny. Jeśli wkręcisz się w gitarę, to być może skorzystasz w przyszłości z innego mojego kursu.

Z tego powodu cena nie wynosi 211, ani nawet 100 zł. Możesz dołączyć do gitarowego wyzwania teraz jedynie za 47 zł.

Tyle co kosztuje pizza…

Zagrasz za 14 dni albo nic nie płacisz

Nie ponosisz żadnego ryzyka. Co gdybyś po 14 dniach jednak nie grał płynnie pierwszych piosenek? Wystarczy, że w ciągu 30 dni od zakupu napiszesz emaila i zwrócę Ci całą kwotę co do grosza. 

Moja gwarancja jest prosta: grasz albo nic nie płacisz. Nie chcę od Ciebie pieniędzy, jeśli to nie jest najskuteczniejszy kurs z jakim się spotkałeś. Mówię poważnie.

Dlaczego to robię? Ten kurs jest przetestowany i po prostu działa. Nie mam wątpliwości, że również u Ciebie. Dlatego ze spokojem mogę dać taką bezkompromisową gwarancję.

Błyskawicznie nauczysz się dodatkowych 10 znanych piosenek (BONUS #1)

To nie koniec. Aby dołączenie do Gitarowego Wyzwania było całkowicie oczywistą decyzją, dorzucam świetny bonus.

Otrzymasz kurs wideo z opracowaniem dziesięciu znanych piosenek. Wyjątkowość tego kursu polega na tym, że wykorzystuje on tylko i wyłącznie to, co opanujesz w Gitarowym Wyzwaniu.

Oznacza to, że praktycznie natychmiast poszerzysz swój repertuar aż o 10 piosenek. Bez dodatkowych ćwiczeń. Wyobraź to sobie: bierzesz gitarę w ręce i grasz przebój za przebojem. Znajomi będą w szoku.

W kursie dokładnie pokazuję jak zagrać każdą piosenkę: zarówno akordy jak i “bicie”. Do każdego hitu przygotowałem podkład do ćwiczeń. Dzięki temu poczujesz się jakbyś grał z zespołem.

Do kursu dodaję także śpiewnik z wszystkimi piosenkami. Jest tam wyraźnie zaznaczone w którym momencie zmieniać akordy oraz jakiego “bicia” użyć.

Podsumowując, jest to kurs wideo, 10 podkładów oraz śpiewnik. Sam ten bonus jest wart 47 zł. A otrzymasz go zupełnie za darmo, dołączając teraz do Gitarowego Wyzwania.

Otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy wsparcia (BONUS #2)

A to jeszcze nie wszystko. Na koniec zachowałem najlepszy bonus, który sam jest wart dwa razu więcej niż cena Gitarowego Wyzwania. Otrzymasz mianowicie dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na facebooku.

Dzięki temu nie ma mowy, aby coś Cię zatrzymało. Wystarczy, że napiszesz na grupie i w krótkim czasie otrzymasz wsparcie. A dzięki kontakcie z innymi uczestnikami i podglądaniu ich efektów, będziesz miał motywację do grania. Nawet jeśli jesteś największym leniem.

Ja sam wchodzę na grupę w każdy dzień roboczy. Jeśli tylko będziesz tego potrzebował, to szybko pomogę.

Wyobraź sobie, że masz mnóstwo znajomych, którzy razem z Tobą uczą się grać na gitarze. Zachęcacie się i wspieracie. Co chwilę słyszysz od kogoś innego o efektach. Jeśli ktoś ma pytanie, to zaraz otrzymuje odpowiedź.

W takich okolicznościach musi się udać, prawda? A właśnie tak wygląda ta grupa, do której otrzymasz dostęp dołączając teraz do Gitarowego Wyzwania.

Podsumowując, w ramach tej grupy:

Ten bonus jest wart 97 zł. A otrzymasz go zupełnie za darmo, dołączając teraz do Gitarowego Wyzwania.

Najszybszy sposób? Zacząć dzisiaj!

Razem z bonusami jest to łączna wartość 355 zł. Aktualna cena to tylko 47 zł. Nie mogę jednak obiecać jak długo będzie na tak niskim poziomie.

Pamiętaj, że najlepszy czas aby zacząć to dziś. Gitarowe wyzwanie trwa 2 tygodnie. Nie ma sensu czekać kilku dni z rozpoczęciem. Mógłbyś wtedy być już w połowie.

Dlatego dołącz już dzisiaj. Udowodnij sobie i znajomym, że nie jesteś z tych, którzy tylko gadają. Zacznij grać piosenki na gitarze.

Oczywiście możesz to odkładać, ale tak szczerze, co dobrego to przyniesie? Frustrację? Niespełnione marzenie?

Kliknij przycisk i dołącz do Gitarowego Wyzwania!

Dlatego kliknij teraz przycisk poniżej i zamów. Otworzy się okienko, w którym podasz adres email, na który otrzymasz dane dostępowe do kursu. Następnie przejdziesz do finalizacji zamówienia.

355 zł 47 zł

Oto co Cię czeka

Ci z Was, którzy właśnie zamawiają, powinni maksymalnie za kilka minut otrzymać automatyczną wiadomość z danymi dostępowymi do platformy.

Zalogujesz się nimi i będziesz miał natychmiastowy dostęp do kursu. Nie musisz czekać na kuriera czy płacić za przesyłkę. Możesz zacząć już za 5 minut.

Oczywiście koniec końców to Twoja decyzja. Niezależnie czy do nas dołączysz, ja i pozostali uczestnicy wyzwania będziemy razem działać. Mam nadzieję, że ty również będziesz z nami.

Oto co otrzymujesz:

GWARANCJA: Będziesz grał po 14 dniach albo zwrócę Ci całą kwotę.

Łączna wartość: 355 zł
Aktualna cena: 47 zł

Nie jesteś pewien, czy Ci się uda? Posłuchaj...

Doczytałeś aż dotąd? W takim razie pewnie chcesz się nauczyć grać na gitarze, ale masz z tyłu głowy pytanie “Skąd mogę wiedzieć, czy to zadziała dla mnie?”.

To pytanie oznacza, że albo mi nie wierzysz, albo nie do końca wierzysz w siebie. Jeśli nie zdobyłem Twojego zaufania, to oczywiście nie dołączaj do wyzwania. Starałem się udowodnić, że wiem o czym mówię. Jeśli jednak Cię nie przekonałem, to nie ma sprawy – po prostu opuść tę stronę.

Ale jeśli mi wierzysz, to prawdopodobnie zastanawiasz się, czy to zadziała w Twoim przypadku. To zrozumiałe wątpliwości. Szczególnie jeśli już próbowałeś. ale nie wyszło i nie chcesz ponownie doświadczyć porażki.

Sam miałem nie jeden moment, gdy byłem bardzo blisko zrezygnowania z gry na gitarze. Na początku strony opisałem jeden z nich, gdy byłem o włos od poddania się.

Prawie się poddałem 🙁

Chociaż prawie zrezygnowałem, to teraz gitara jest moją pracą, przez którą mam okazję pomagać tysiącom gitarzystów. Co więcej, jest moim największym hobby, które po prostu kocham. Gdy o tym myślę, mogę tylko powiedzieć “uffff, jak dobrze że nie zrezygnowałem”.

Gdybyś mógł się tam przenieść w czasie, to założę się, że nie pozwoliłbyś mi zrezygnować. Przeciwnie: zachęcał byś, mówiąc że dam radę.

I dokładnie to chcę teraz zrobić dla Ciebie. Ta jedna decyzja wniosła do mojego życia zaskakująco dużo. Wygląda na to, że stoisz właśnie przed podobnym wyborem. Nie pozwól, żeby wątpliwości i niepewność Cię z tego ograbiły.

Dlatego polecam: kliknij przycisk poniżej i zamów.

355 zł 47 zł

Zastanówmy się logicznie...

Na koniec, bądźmy na chwilę twardo stąpającymi po ziemi realistami. Powiedzmy, że dołączysz do wyzwania i okaże się, że wszystko Ci się w nim nie podoba. Co gorsza, nie będziesz miał żadnych rezultatów. To chyba najgorszy scenariusz, prawda? Czy coś może pójść bardziej nie tak?

Gdyby tak się stało, sprawa jest prosta: piszesz do mnie emaila i zwracam Ci całą zapłaconą kwotę. Tak jakby się to nigdy nie wydarzyło.

A co, jeśli to rzeczywiście zadziała? Skoro wciąż tutaj jesteś i czytasz, to pewnie masz dość mocne przeczucie, że to chyba jest to, czego szukasz. Co, jeśli to przeczucie jest słuszne? W takim przypadku za 14 dni od dzisiaj będziesz płynnie grał piosenkę na gitarze. 

To jest najlepsza decyzja

Powiedz, czy w takim razie to nie jest warte przynajmniej spróbowania? W najgorszym przypadku anulujesz i otrzymasz z powrotem pieniądze. A w najlepszym spełnisz swoje marzenie.

Wyobraź sobie tę dumę, gdy będziesz grał na gitarze i udowodnisz wszystkim niedowiarkom, że potrafisz. No i przede wszystkim satysfakcję i przyjemność jaką daje granie muzyki.

Dlatego ostatni raz zachęcam: kliknij przycisk poniżej i dołącz teraz do gitarowego wyzwania.

355 zł 47 zł

Cześć i do zobaczenia za chwilę w kursie,

Szymon Zeifert

Pytania

Jestem absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach. Od ponad 10 lat uczę gry na gitarze. Prowadzę kanał na YouTube o nazwie “Kwadrans dla gitary” (ponad 50 000 subskrybentów).

Otrzymujesz 7 lekcji wideo, plany ćwiczeń na każdy dzień, książeczkę PDF, kurs 10 znanych piosenek oraz dostęp do grupy wsparcia. To łączna wartość 355 zł, ale możesz zamówić dzisiaj za 47.

Nie. Dostęp jest nieograniczony czasowo.

Jak najbardziej! Gitarowe wyzwanie jest przygotowane z myślą o osobach, które dopiero zaczynają i nie mają pojęcia o grze na gitarze. Wszystko bez problemu zrozumiesz.

Celem wyzwania jest to, abyś czysto i płynnie zagrał piosenkę. Jeśli już to potrafisz, to będzie dla Ciebie zbyt początkujące. Pamiętaj jednak, że jest duża różnica między “umieć (mniej więcej) zagrać”, a “umieć zagrać czysto i płynnie”.

Jesteśmy zarejestrowaną firmą już od 2014 roku. Zaufało nam ponad 90 tysięcy gitarzystów. W razie wątpliwości możesz zadzwonić (889-267-729) bądź odwiedzić nas w biurowcu w Gliwicach (ul. Kościuszki 1c p.601A).

Jak tylko płatność zostanie zaksięgowana, otrzymasz automatyczną wiadomość z danymi dostępowymi. Tak więc już za kilka minut możesz zacząć!

Tak. Co gdybyś po 14 dniach nie grał płynnie pierwszych piosenek? Wystarczy, że w ciągu 30 dni od zakupu napiszesz emaila i zwrócę Ci całą kwotę co do grosza. Tak więc grasz albo nic nie płacisz.

Ten kurs jest przetestowany i po prostu działa. Nie mam wątpliwości, że również u Ciebie. Dlatego ze spokojem mogę dać taką bezkompromisową gwarancję.

Są dwa powody dlaczego cena wynosi teraz jedynie 47 zł, a nie 355 zł.

Po pierwsze: od ponad dziesięciu lat jest to moją zawodową misją i zależy mi, aby nauczyć jak najwięcej osób.

Po drugie: jeśli wkręcisz się w gitarę, to być może skorzystasz w przyszłości z innego mojego kursu.

Nie. Możesz zapłacić przekazem bankowym lub pocztowym. W tym celu, po złożeniu zamówienia, wybierz opcję “Druczek płatności”.

O nas

ul. Kościuszki 1c/601a
44-100 Gliwice
NIP 6312651791
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Kwadrans dla Gitary

Tak! Dołączam do Gitarowego Wyzwania.

Podaj adres email na który mam wysłać dane dostępowe.

Masz pytanie? Napisz do mnie.