Zaczekaj. To jeszcze nie wszystko.

Poradnik jest właśnie wysyłany na podany adres email. Ponieważ zainteresowały Cię podstawowe akordy, masz możliwość rozszerzyć ten poradnik do pełnego kursu dla początkujących z rabatem 15%. Ta okazja jest ograniczona czasowo i dostępna wyłącznie na tej stronie.

Chcesz zacząć grać na gitarze, ale nie masz pojęcia jak?

"Z Tobą w kilka dni nauczyłam się więcej
niż sama z YouTube przez dwa miesiące."

Absolwent Akademii Muzycznej pokazuje metodę, dzięki której samodzielnie nauczył się grać na gitarze.
 
"Pana kurs polecił mi znajomy, który gra na gitarze od kilkunastu lat.
Mogę śmiało powiedzieć, że za te pieniądze nie ma w internecie lepszego kursu."
Bartosz Lewandowski

Gra na gitarze to nie fizyka atomowa - każdy może się jej nauczyć
w swoim wolnym czasie.

Nie potrzebujesz w tym celu szkoły muzycznej, kosztownych lekcji czy dziesiątek godzin.
Oto, co jest Ci potrzebne:
To wszystko zawiera się w kursie "Jak zacząć grać na gitarze". Z Twojej strony wystarczą jedynie chęci, gitara i 15 minut dziennie.

Pamiętam jak zaczynałem grać na gitarze.

Gdy patrzyłem na innych, wydawało się to niezwykle proste. Kiedy jednak samemu spróbowałem zagrać najprostszy akord, myślałem że połamię sobie palce. W głowie pojawiały się myśli “Czy to naprawdę jest takie trudne? Czy mam zbyt krzywe i niesprawne palce? Czy jestem w stanie się tego kiedykolwiek nauczyć? Czy może nie mam talentu?”

Znalezienie chwytów w internecie nie było takie trudne. Problemem było się ich nauczyć: jak zmusić te skostniałe palce do szybkiego łapania akordów?! Dodatkowo dziesiątki trudnych muzycznych terminów przyprawiały o zawrót głowy. Czy tak musi być? Nie! Skąd to wiem? Posłuchaj tej historii..

Jak często odpowiadasz: “Nie, jeszcze się nie nauczyłem grać na gitarze, ale mam to w planach” ?

Jako absolwent Akademii Muzycznej oraz autor wielu gitarowych kursów, mam przyjemność pomagać tysiącom gitarzystów. Zauważyłem, że każdy, kto zaczyna swoją przygodę z gitarą, przechodzi przez te same trudności i zmaga się z tymi samymi problemami (tak, inni też czują się zagubieni i są przekonani, że akurat im się nie uda…).

Zacząłem więc dzielić się metodami, ćwiczeniami, sztuczkami, które mi samemu pomogły. Skąd je znałem? Część poradzili mi znajomi gitarzyści, część znalazłem w kursach i książkach, inne odkryłem samemu, a jeszcze inne wyczytałem na gitarowych forach.

Najważniejsze jest to, że działały i sprawiły, że mogłem w końcu grać moje ulubione piosenki (ile to dawało frajdy!), a nie dalej męczyć się z podstawowymi chwytami.

Nie zdziwiło mnie więc, gdy zacząłem słyszeć o efektach. Niektórzy w tydzień mieli większe postępy niż przez kilka miesięcy bezcelowego “brzdąkania”. (Oczywiście żadna metoda nie nauczy Cię grać w tydzień. Możesz jednak maksymalnie przyspieszyć swoje efekty, a przy tym mieć dużo radości z samego ćwiczenia!)

Usiadłem przed kamerą i nagrałem ponad 5 godzin materiału wideo, w którym krok po kroku przedstawiam jak “od zera” nauczyć się grać na gitarze.

Nigdy wcześniej nie trzymałeś gitary w ręce? Nie chodziłeś na żadne zajęcia muzyczne i nie znasz nut? Nie widzisz w sobie oznak talentu czy słuchu muzycznego Świetnie! W takim razie jest to kurs dla Ciebie.

W ten sposób powstał kurs “Jak zacząć grać na gitarze”.  Zanim jednak dokładnie opiszę jak wygląda, wypadałoby się w kilku słowach przedstawić…

Absolwent Akademii Muzycznej, pokazuje sposób, który działa.

Nazywam się Szymon Zeifert i jestem właścicielem portalu KwadransDlaGitary.pl oraz autorem wielu gitarowych kursów. Zacząłem grać na gitarze w wieku kilkunastu lat jako zupełny samouk, a następnie studiowałem na wydziale jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach.

Mając doświadczenie zarówno jako samouk, jak i wykształcony muzyk, postanowiłem pomagać innym samoukom w osiągnięciu wymarzonego poziomu w grze na gitarze. Z tego powodu tworzę lekcje oraz kursy.

Oto kilka opinii na temat mojego sposobu uczenia:

“jesteś najlepszym nauczycielem na świecie i nie jest to tylko moja opinia, ale wszystkich moich domowników. Kiedyś nikt nie lubił jak brałem gitarę do ręki, a teraz to mnie nawet żona prosi żebym coś zagrał :)”

5/5

Piotr Sanetra

“Od małego grałem na gitarze i nie mogłem się nauczyć, a z Tobą mi zaczęło wychodzić.”

5/5

“Witam Szymon!!! Tyle zmarnowanych lat. Niestety,albo stety,teraz dopiero po Twoich pierwszych lekcjach zaczynam rozumieć gryf. Wielkie DZIĘKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!”

5/5

Jarosław Kierszk

Ta metoda nauczy Cię grać na gitarze, nawet jak nie masz dużo czasu na ćwiczenie.

Gdy już troszkę o mnie wiesz, przejdźmy do tego co najbardziej Cię interesuje. Oto co da Ci kurs “Jak zacząć grać na gitarze”:

 • Zagrasz swoje ulubione piosenki, ponieważ opanujesz niezbędne chwyty i bicia​
 • Przyspieszysz nawet kilkakrotnie czas nauki dowolnego akordu, dzięki dwóm pozornie sprzecznym ze sobą ćwiczeniom
 • Urozmaicisz grane piosenki poprzez wiele bić, które poznasz w kursie
 • Nadasz swojej grze bardziej profesjonalny charakter poprzez 2 techniki na tzw. muting (tłumienie strun)
 • Ustrzeżesz się technicznych błędów i złych nawyków, poznając prawidłowy sposób trzymania kostki (piórka)
 • Nauczysz się dokładnie stroić gitarę
 • Poskromisz słynne akordy barowe, dzięki sprawdzonym w boju radom i trickom
 • Przestanie przerażać Cię gryf gitary i ilość progów, ponieważ opanujesz dźwięki i ich nazwy na całym gryfie
 • Rozszyfrujesz gitarowe diagramy i taby
 • Przyspieszysz znacznie tempo zmieniania akordów oraz wyeliminujesz brzęczące i przytłumione dźwięki za pomocą tzw. “niemego” ćwiczenia
 • Obudzisz w sobie duszę artysty, poprzez poznanie techniki nastrojowego grania palcami

Kurs “Jak zacząć grać na gitarze” to ponad 5 godzin materiału wideo (w jakości HD), podzielonego na 40 lekcji, które poprowadzą Cię krok po kroku przez naukę gry na gitarze. W ten sposób zawsze będziesz wiedział, co powinieneś ćwiczyć. Do lekcji załączone są diagramy i schematy, które pomogą Ci szybko opanować materiał

Będziesz grać swoje ulubione piosenki

Będziesz mieć frajdę z przerabiania kursu, dzięki ćwiczeniu na prawdziwych piosenkach:

Kurs “Jak zacząć grać na gitarze” to materiał o długości ponad 5 godzin.

Godzinna lekcja u nauczyciela to koszt przynajmniej 40 zł. Jeśli wartość godzinnej lekcji wideo wycenimy na zaledwie połowę tej kwoty – 20 zł – to wartość tego kursu wynosi 5 x 20 zł = 100 zł. 

Dzięki niemu będziesz grał swoje ulubione piosenki.

BONUS #1 Jak zacząć grać solówki.

Gitara to nie tylko akordy, ale także solówki. Z tego powodu, jako bonus otrzymasz kurs “Jak zacząć grać solówki na gitarze”.
Dzięki niemu:
 • Poznasz 3 techniczne ćwiczenia, dzięki którym zaczniesz grać solówki
 • Postawisz pierwsze kroki w świecie improwizacji, poprzez poprawne nauczenie się najpopularniejszej skali
 • Zrozumiesz na czym polega improwizacja
 • Zagrasz swoją pierwszą solówkę do podkładu!
Ten kurs sprawi, że wkroczysz do świata gitarowy solówek i zobaczysz, że nie jest to wcale takie trudne! To jeszcze nie koniec bonusów...

BONUS #2: Podstawy teorii muzyki.

Zależy mi, abyś właściwie rozpoczął swoją przygodę z grą na gitarze. Bardzo wielu gitarzystów, niepotrzebnie utrudnia sobie rozwój w grze, poprzez nieznajomość teorii muzyki. Z tego powodu, dorzucam kolejny bonus: “Podstawy teorii muzyki”.
Dzięki niemu:
 • Odkryjesz czym są interwały (co jest niezbędne do wszystkich pozostałych zagadnień teorii)
 • Zrozumiesz czym są skale i poznasz 2 najważniejsze
 • Poznasz budowę akordów, dzięki czemu będziesz umiał samemu je tworzyć
 • Nauczysz się czym są tonacje i jak przenosić piosenkę do innych tonacji (jest to niezbędna umiejętność zarówno w grze akordowej, solówkach jak i tworzeniu własnych piosenek)
 • Zrozumiesz funkcje harmoniczne
 • Opanujesz zagadnienie kadencji i progresji harmonicznych oraz poznasz najpopularniejsze z nich. Bez tego nawet nie próbuj pisać własnych piosenek

BONUS #3 Tears in Heaven

Chcesz zrobić piorunujące wrażenie na znajomych? Naucz się tego pięknego klasyka autorstwa Erica Claptona w uproszczonej wersji:

Naucz się grać na gitarze w kilka tygodni z kursem “Jak zacząć grać na gitarze”

Podsumuję wszystko, co otrzymasz:
 • Kurs “Jak zacząć grać na gitarze” o długości ponad 5 godzin i wartości 100 zł.
 • Bonusowy kurs “Jak zacząć grać solówki na gitarze” o wartości 20 zł.
 • Jako drugi bonus, dostajesz kurs “Podstawy teorii muzyki” o wartości 20 zł.
 • Jako trzeci bonus, otrzymasz kurs z dokładnym opracowaniem “Tears in heaven” o wartości 10 zł.

Jest to w sumie wartość 150 zł.

Naszą misją jest “umożliwić każdemu gitarzyście-samoukowi w Polsce, spełnienie marzenia o zawodowo brzmiącej grze na gitarze.”, dlatego chcemy, aby jak najwięcej gitarzystów skorzystało z tych materiałów.

Znalezienie chwytów w internecie nie było takie trudne. Problemem było się ich nauczyć: jak zmusić te skostniałe palce do szybkiego łapania akordów?! Dodatkowo dziesiątki trudnych muzycznych terminów przyprawiały o zawrót głowy. Czy tak musi być? Nie! Skąd to wiem? Posłuchaj tej historii..

15% rabatu

Zapisując się po gitarowy poradnik, wykazałeś zainteresowanie tematem tego kursu. Dlatego tylko na tej stronie możesz zamówić go z 15% obniżką. Podane niżej ceny nie zawierają rabatu. Zostanie on naliczony automatycznie przy zamówieniu.

ONLNIE

75 zł

PENDRIVE

99 zł

Prawdopodobnie Ci się nie uda...

Fakty nie są pozytywne. 90% gitarzystów przestaje grać w pierwszym roku ćwiczeń

(dane z amerykańskiej firmy TechCrunch)

Statystycznie patrząc, są duże szanse, że również Twoje marzenia o grze na gitarze zakończą się fiaskiem. Dlatego nie ryzykuj nauki na własną rękę. Skorzystaj ze sprawdzonej metody za cenę obiadu w restauracji i bądź pewny, że nie zmarnujesz czasu.

Możesz zdobyć ten kurs oraz 3 bonusy (łaczna wartość 150 zł) za 75 zł bądź za 99 zł w wersji na pendrive. Kliknij teraz przycisk i skorzystaj.

RABAT KOŃCZY SIĘ ZA:
Koszyk
Kursy w wersji na pendrive zostaną wysłane po 19 sierpnia.